Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem, teraz powinien nastąpić bojkot FAME MMA.
To co rozpara i pasternak robią, to jakiś tragikomizm.. Wyrzucają boxdela z jego własnej federacji, bo wardęga wrzucił do filmu jakiegoś screena.. Tak wiem, że zaraz ktoś wysra komentarz "boxdel tam nic nie ma do gadania, bo nie ma większościowych udziałów :nerd emoji:", więc zaznaczam, że chodzi mi o "jego" federację, pod tym względem, że on ją wymyślił, rozpromował, zorganizował i przez wszystkie edycje promował swoją twarzą. To co pasternak i rozpara uczynili jest komiczne. Jeśli im tak zależy, żeby nie łączyć ich z boxdelem, to niech OPUSZCZĄ federację, a nie wbijają nóż w plecy wspólnikowi i głównemu założycielowi. Dla mnie to jest niepojęte, co pieniądze robią z ludźmi...
#famemma #pandoragate #boxdel
  • 11
@peter042: @lucynkatrzytrzy guzik tylko wyzwał boxdela do walki, nawet nic więcej nie robił. To boxdel się zaangażował, podał pierwszy termin solówki, chyba coś na początku stycznia 2018 miało być na salce treningowej, ale nie doszło do skutku i boxdel wymyślił żeby zorganizować całą galę i na niej zrobić walkę.
@peter042: podaj mi jakiegoś shota, panie mądraliński, w którym guzik na obsranej kanapie mówi coś o stworzeniu federacji freak fight.. no dawaj jak jesteś taki mądry... Ja śledziłem to wszystko w 2017 i pamiętam dokładnie, ale jakiś sezonowiec co naczytał się memów, coś pierdzi XDDd
@Janek1916: ziomek, gola namawiał boxdela xxxxxxrazy a ten się zastanawiał i nie chciał. Miał sponsorów co wyłożą gotówę a oni tylko zajmą się pr. To że boxdel w tym siedzi to tylko przypadek bo widzieli wtedy potencjał w walce rafonixa i magicala