Wpis z mikrobloga

[49/365] Tenisowa ciekawostka dnia:

Dzisiaj o dziwnym zachowaniu na trybunach podczas meczu Rafaela Nadala w Austalian Open. Pewna kobieta postanowiła pokazać... środkowy palec. Cała sytuacja jest o tyle dziwna, bo wydarzyła się w losowym momencie. Mecz po prostu trwał i nagle taki incydent na trybunach. Wszyscy byli zaskoczeni!

Na konferencji Rafa tak to skomentował: "Może wypiła za dużo ginu lub tequili. Nie wiem, to była dziwna sytuacja, ale jednocześnie zabawna. Szczerze mówiąc, ktoś pokazał mi środkowy palec, ale nie wiem dlaczego. Byłem zaskoczony, ale jednocześnie pomyślałem: "Biedna kobieta, prawdopodobnie była pijana"

Sama bohaterka tak skomentowała później w prasie całą sytuacje: "Uważam, że Nadal jest niesamowicie nudny i na okrągło odbywa te swoje rytuały. Znalazłam się na tym meczu, jedynie dlatego, że byłam w pobliżu i utknęłam, aby obejrzeć nudnego Nadala, bo wcześniej nie udało mi się kupić biletu na spotkanie kobiet pomiędzy Coco Gauff a Eliną Switoliną. Sam fakt, że moje zdjęcia stały się wiralem i krążą po całym świecie, świadczy o tym, jak niesamowicie nudne są jego mecze, bo dlaczego uwaga skupia się na kibicu?"
XDDDDD

#tenisciekawostki - Tag do obserwowania/czarna lista #tenis
Madziol127 - [49/365] Tenisowa ciekawostka dnia:

Dzisiaj o dziwnym zachowaniu na try...
  • 4