Wpis z mikrobloga

program wyborczy pisu jest strasznie biedny, połowa rzeczy to praktycznie dla rodziców z gówniakiem, Koalicja chociaż coś na temat wypłat napisała a PIS dalej nic, lipa straszna, ale ja Tuskowi nie do końca wierze, masakra że 90% programów to jakieś nieprzydatne gówno a dla zwykłego przeciętnego obywatela nie ma nic, tragedia, #!$%@? wie na kogo głosować, lewica i konfa mnie nie interesuje bo to dwa skrajne środowiska jedne dla julek co nie mają co w życiu robić a drudzy będą mi wszystko prywatyzować że zdechnę pod płotem po 26 roku życia
#wybory #pis #konfederacja #lewica #koalicjaobywatelska #takaprawda #polityka
  • 5
@karix98: ponadto system wyborczy sprawia, że i tak te same gadające głowy będą siedziały w sejmie. Biedny Kukiz próbował zawalczyć o JOWy - jak się skończyło każdy widzi. Dramat. Ja postaram się sprawdzić poza programem konkretną osobę na którą zagłosuję żeby nie mieć poczucia kompletnie zmarnowanego głosu.
@karix98: Najpierw będę musiał tak czy inaczej wybrać partię na którą zagłosuję i z listy tej partii oddaje się głos na konkretną osobę - jedną z kilku/kilkunastu. Chcę przyjrzeć się im i wybrać człowieka który będzie wg mnie najlepszy... jakiś społecznik, ktoś kto ma olej w głowie itd. A nie żona kandydata z nr1 albo takie miśiewicze czy inne kolesiostwo