Wpis z mikrobloga

@mojave: tydzien temu zamowilem i nie bylo problemow, moze obecnie nie ogarniaja popytu i stad ten dziwny komunikat, moze zapytaj po prostu ich supportu.
@mojave: No ja zamawiałem kilka dni temu i było wszystko ok, może coś z kartą nie tak?

Bo wątpię że się wyprzedali ze wszystkiego :D

Najwyżej pisz do nich na support ocb.

Ps. juz mnie wkurza czekanie do tego 11.10. XD
sayanek - @mojave: No ja zamawiałem kilka dni temu i było wszystko ok,  może coś z ka...

źródło: 54321

Pobierz
@mojave: Część osób ma problemy z kartami Visa i limitami ustawionymi na kartę sprawdź ustawienia w banku czy nie przekraczasz limitów. Bo oni najpierw blokują kwotę za pomocą karty, potem ta blokada zejdzie i dopiero pobiorą hajs w momencie wysyłki paczki.
@mojave: Czasem mają problemy z adresami jeżeli nie ma ich na mapach u danego kuriera (chyba UPS). Polecam też nie używać polskich liter w danych do zakupu / dostawy.
  • 0
spróbowałem jeszcze przez paypala po przewalutowaniu na euro i nie dość że też anulowali to jeszcze paypal zamroził pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Część osób ma problemy z kartami Visa


@luqero: Płaciłem Revolutem (VISA) i nie było problemu no i u mnie zawsze od razu pobierają pieniądze, nie wiem czemu ale tak już mam.
@mojave: Właśnie płaciłem VISA, zmieniłem tylko limity także na płatności za granicą i przyjęło płatność.
Właśnie dostałem potwierdzenie zamówienia. Być może mieli jakieś chwilowe problemy.
@ReevoX zmieniłem na euro na revolucie i pobrało już euro dokładnie tyle ile kosztował quest3. Tylko nie zmieniaj waluty na revo w weekendy bo mają większe opłaty.
@sayanek: Ja też płaciłem Revolut i nie miałem problemu. Tylko nie zmieniałem waluty tylko sami sobie przewalutowali pewnie gorszy kurs wtedy wychodzi za 512GB wyszło mi w dniu premiery około 21 kupowałem 3249,49zł