Wpis z mikrobloga

https://www.meczyki.pl/newsy/bedzie-obrzydliwie-bogaty-bez-siedzenia-w-arabii-straszne-stanowski-skomentowal-zwolnienie-michniewicza/222590-n

Kundel grubego wychodzi z siebie zeby probowac bronic spoconego czesia.

Po wczorajszej laurce na zeszlo kropka srom dzis czas na kanal nibysportowy....

Argumentow sportowych brak, to pora na argumentu finansowe...

Ale, jak pisze blog pilkarska mafia od wielu wielu lat w oparciu o zeznania swiadkow i akta spraw sadowych, gruby i hajs zawsze szly w parze...

20 lat minelo jak jeden dzien:

od dzielenia hajsu w autobusie po meczu z Gornikiem Polkowice do liczenia petrodolarow po byciu #!$%@? przez wlascicieli pol naftowych na Plw Arabskim...

Coz za piekna kariera...

Co za 2 okropne sliskie typy... ciagnie swoj do swojego...

Stanowski prawdopodobnie rosl w necie za hajs lesnodorskiego i potem prawdopodobnie za 4.5mln zebrane od idiotow w necie... teraz byc moze czas na kolejny skok na nieswoja kase, tym razem na kase swojej rodziny: na
Petrohajs spoconego grubasa i nowy kanal na yt...

#michniewicz #stanowski #kanalsportowy #reprezentacja #rodzina #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
Teraz niestety będzie musiał zarabiać te wszystkie pieniądze bez pracowania. To jest straszne - wypalił dziennikarz "Kanału Sportowego".

- Ludzie się wyzłośliwiają na mój temat. Jak jemu coś nie idzie, to z tego powodu ludzie do mnie piszą. W ogóle to jest dziwna sprawa - stwierdził.

- No straszna sprawa się stała, teraz będzie musiał być obrzydliwie bogaty bez siedzenia w Arabii Saudyjskiej - zakończył cały temat Stanowski.


@dcom: Chłoptaś fryzjera
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rolnik_wykopowy "chloptas fryzjera" to ktoreo z tych 2 sliskich typow masz tu na mysli?

Ja sobie wymyslilem ze nie tylko gruby byl w to wssztko umoczony... no ale to tylko ja... no i to tylko moze...
  • Odpowiedz