Wpis z mikrobloga

Rozumiecie, że są tu osoby którym jest szkoda Boxdela? Tylko dlatego, że zagrał tanim zabiegiem psychologicznym zakładając białą niechlujną koszuleczkę, przygarbił postawę łokcie do środka i rozczochrane włoski xD #!$%@?, że w tym filmie zdradził imie i miejsce spotkania dziewczyny, po których dużo osób połączyło kropki i teraz wiadomo kto to, a dziewczyna jest kompletnie załamana, jeszcze przypomnijcie sobie co ten zboczeniec pisał do 13/14 latki, a teraz czytam wpisy jaki on jest dla was biedny i go szkoda. Pluje na was.
#famemma #bekazpodludzi #afera #boxdel
Odmienec - Rozumiecie, że są tu osoby którym jest szkoda Boxdela? Tylko dlatego, że z...

źródło: 95D9970B-DF33-47C7-B717-4BEE2A6AEB4B

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odmienec: ale co dokladnie tam boxdel #!$%@?? gdzie jest niby o nim cos na tym filmie wardegi? jakis skrot? bo tak to widze wszedzie tylko info ze wywalony z fame i move, ale 0 konkretow.
  • Odpowiedz
  • 9
@Odmienec No ja uważam, że kara która go dotknęła jest niewymiernie duża względem przewinienia. Widać po sposobie pisania, że taki Stuu czy Dubiel urabiali te dziewczyny. Boxdel rzucił niesmacznym panczem. To trochę na zasadzie jakbym wyciągnął, że jak miałem 14 lat to znajomy mojego starszego brata napisał do mnie "#!$%@? ci w dupę" i to obrzydliwy pedofil. Poza tym fakt, faktem że 5 lat między 19 a 14 r.z. to nie
  • Odpowiedz