Wpis z mikrobloga

Reasumując stan tagu:

1. Sylwiusz bohater, ludzie na tagu zaczynają nawet wybielać jego dotykanie kobiet po biuście bez ich zgody w filmie boobsman.
2. Nikt nie widzi, że ten filmik to damage control Sylwiusza - to ostatnio jemu paliło się wokół dupska, więc musiał coś zrobić - jest podtapiana, więc lajt.
3. Sylwiusz z całej aferki robi show, zasięgi, buduje jakieś #!$%@? napięcie (będę się musiał oglądać za siebie do końca życia xD). On ma #!$%@? w jakiekolwiek wyjaśnienie sprawy, tylko chce sobie nabić portfel, zasięgi, atencję, a przy okazji zemścić się na kilku osobach.
4. Jest to sprawa przede wszystkim dla sądu czy prokuratury albo jakichś poważnych dziennikarzy, którzy mam nadzieję się tym wreszcie zajmą, bo Wardęga to śliski typ, który równie dobrze znając jego charakter tym materiałem może mścić się na ludziach, których nie lubi. Zastanawiające jest też to, że Sylwiusz materiał wypuścił po gali, a nie przed gala ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Naprawdę nabierać się po raz 50. na takiego człowieka jak Wardęga to chyba tylko wykopki potrafią.
#famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Reasumując stan tagu:

1. Sylwiusz bohater, ludzie na tagu zaczyna...
źródło: gf-ReHJ-fRy7-6GQr_sylwester-wardega-664x442-nocrop
  • 49
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niezdiagnozowan jesteś zwykłym zjebem, który nie potrafi docenić czyjeś dobrej pracy tylko dlatego, że jesteś uprzedzony do Wardęgi, jesteś #!$%@? typem człowieka więc możesz #!$%@?ć bo na szczęście większość ma w #!$%@? takich pomyleńców jak ty
@Kaker: twierdzę to co napisałem w poście i prędzej czy później ludzie przejrzą na oczy.

Natomiast sądząc po poziomie Twoich komentarzy, licznych wyzwiskach, agresji, która z ciebie wypływa idealnie odnalazlbys się w poprzednim ustroju.
@niezdiagnozowany Jak ktoś jest dzbanem jak ty to jakakolwiek próba podjęcia merytorycznej dyskusji będzie z góry skazana na niepowodzenie, widać, że jesteś uprzedzony i te uprzedzenie przyćmiewa w twoich oczach dobrą pracę zwyrola co charakteryzuje ludzi ułomnych.
@Kaker: przecież ty nie próbowałeś nawet podjąć dyskusji merytorycznej.

To samo twoja kolejna wypowiedź. Jedno zdanie dwa określenia, które mnie obrażają.

To co piszesz świadczy o tobie raczej że jesyes ograniczony i niezbyt lotny, bo potrafisz tylko i wyłącznie obrażać ;).
@Kaker: to po co w takim razie zabrałeś głos? Masz jakieś problemy? Wszkole cię wyzywaja? Żona się nad tobą znęca, może szef cię mobbinguje, że musisz wyzywać randoma z internetu tylko dlatego, że ma inne zdanie niż ty?
@Kaker: czyli rozumiem, że musiałeś wylać swoją żółć, jakieś przykre doświadczenia z życie realnego na mnie wyzywając mnie. Mam nadzieję, że to pomogło. Natomiast następnym razem radzę, takim problemom stawiać czoła w życiu realnym. Pozdrawiam.