Wpis z mikrobloga

@Czczanoga to Monika z 6 sezonu ? Dla mnie to ten sam kaliber co Kornelia, latała za Cipołajem jak Grycanka za Srochem. Chyba nie było bardziej żenującej sceny w wykonaniu kobiety niż to co odwaliła w trakcie Bollywoodzkich tańców.
  • Odpowiedz
@pomarudze Sroch też rozstawia, ale szczególnie mu nie kibicuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Monika była inteligentniejsza od Kornelii, ale latała za za Cipołajem w sposób uwłaczający i gdyby była bardziej "zrobiona" i mniej bystra to byłaby odbierana przez Wypok tak samo negatywnie jak Grycanka. Inteligencja to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@YodaMonika ależ ja nic takiego nie powiedziałam. Natomiast była to agresja fizyczna - sposób w który rzuciła się na drugą uczestniczkę, żeby nie zrobiła dobrego wrażenia na facetach. Z czystej zazdrości. Dla mnie totalny brak klasy.
  • Odpowiedz
@MissDisaster: nie uważasz że będąc tam odseparowanym wśrod różnych indywiduów z różnego kalibru charakterami, czasem wśród knowań i manipulacji każdy może przez chwilę nie zapanować nad sobą i nad sytuacją . Czasem bezwolne, bez wpływu, ale ważne że sie taka opanowana osoba szybko ogarnie, a Monia ma tę umiejętność.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa uważam że rzeczy powinny być nazywane po imieniu. Jak widać Monika musiała tu mieć niezły odbiór na Wykopie, że nie można na jej temat mieć negatywnego zdania po przytoczonych sytuacjach. Ja bym w żadnej sytuacji nie rzuciła się z zazdrości na inną kobietę, ale mogę mieć inne standardy. Znam też kobiety, które takie rzeczy robią - zwykle nie mają zbyt wielu koleżanek, bo zależy im głównie na męskiej atencji.
  • Odpowiedz
@MissDisaster: a dlaczego mamy mówić na nia coś negatywnego po takich bzdurach? Przy wszystkich sytuacjach jakie miały miejsce w różnych edycjach, to to co zrobiła Monia to jest pikuś. Mega inteligentna i wykształcona kobieta z klasa, co wielokrotnie udowadniała ( ͡° ͜ʖ ͡°) a porównywanie jej do Grycanki jest jakimś totalnym nieporozumieniem ()
  • Odpowiedz
@mykawz300 czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja nikomu nie każe mówić nic negatywnego.

Zacytuję samą siebie:
"Jak widać Monika musiała tu mieć niezły odbiór na Wykopie, że nie można na jej temat mieć negatywnego zdania po przytoczonych sytuacjach"

Odniosłam się do tego, że wchodzicie ze mną w dyskusję, bo nie podobało mi się zachowanie uczestniczki hotelu rok temu. Sekta jakaś ? Kończę ten temat, bo mnie ni ziębi ni grzeje. Na szczęście
  • Odpowiedz
Kończę ten temat, bo mnie ni ziębi ni grzeje.


@MissDisaster: Kończ i wracaj do swoich Grażynek.
Są uczestnicy, którzy potrafią się tu pojawiać i z nami bawić. A jak Ty chcesz obrażać kogoś, że jest nikim..tylko dlatego, że nie spełnia Twoich standardów to Ci powiem tak:
Zaimek osobowy w drugiej osobie liczby mnogiej.
Imię męskie Piotr po francusku.
"Tak" po rosyjsku.
I Twoje ulubione: "kłamstwo" po angielsku.
  • Odpowiedz
Dla mnie to ten sam kaliber co Kornelia,


@MissDisaster: ty tak serio? porównujesz ją do wyjątkowo wrednej ,fałszywej ,zakłamanej Cycatej ?? która lata tam za każdym facetem ? zmienia ich chyba częściej niż swoje gacie,
porównujesz ją do tej ameby tylko dlatego że Monika akurat zauroczyła się w Cipołaju? i do samego końca chciała z nim być ?rzeczywiście godna pogardy jest co ?
i w sumie jeden jedyny raz nie opanowała
  • Odpowiedz
Gdzie? w swoim wysrywie o jednej piosence, która z Moniki została.

@MissDisaster: A ja powtórzę:
Zaimek osobowy w drugiej osobie liczby mnogiej.
Imię męskie Piotr po francusku.
"Tak" po rosyjsku.
I Twoje ulubione: "kłamstwo" po angielsku.
Do Grażynek
  • Odpowiedz
@crazy_frog "Po Monice została W TYM SEZONIE...". Przetłumaczę jak nie rozumiesz - w tym sezonie hotelu nie ma już Moniki, została po niej tylko piosenka.

Gdzie ja napisałam, że jest nikim xD

I większego Grażyństwa niż Ty prezentujesz w tym momencie kłócąc się o jakąś randomową typiarę z telewizji, to ja nie widziałam.
  • Odpowiedz
Zaimek osobowy w drugiej osobie liczby mnogiej.

Imię męskie Piotr po francusku.

"Tak" po rosyjsku.

I Twoje ulubione: "kłamstwo" po angielsku


@MissDisaster: Może to lepiej sobie przetłumacz ¯\(ツ)/¯
EOT
  • Odpowiedz