Wpis z mikrobloga

@podjad3k: nie trzeba czekać miesiąca, jak pisowców można zrozumieć bo w dupie maja cokolwiek byleby dostawali pieniądze pracujących, tak na konfederatów którzy przedkłądają własne nierealne wyobrażenie tej zbieraniny katolickich zamordystów nad fakty należy pluć nieustannie, no chyba że ktoś ma w dupie gospodarkę, marzy mu się państwo wyznaniowe i dlatego na nich głosuje, wtedy luzik ponieważ jest ze sobą szczery
do sekty i tak nie dotrze że koalicja nie powstanie tylko
@podjad3k: nie unoszę się, przedstawiam jedynie fakty, pamiętam jak poprzednim razem bosak miał wejść w koalicję z pisem i wszyscy krzyczeli ze nie ma na nią szans ponieważ nikt z LPR nie dostałby nigdy później żadnego głosu, słyszałeś może jak skońćzyła się ta historia?
@podjad3k: tak, mówię o LPR popieranym przez kucy wieszczących każdemu kto wejdzie w koalicję z PiSem koniec kariery politycznej dziś z uśmiechem na twarzach popierających bosaka i udających że ich bożek nie tworzył rządu z PiSem oraz nigdy tego nie zrobi
@Deska_o0: mylisz subkultury kolego, kuce to korwiniści (ewentualnie metale ale to nie w tym przypadku), a co mają korwiniści do narodowców z LPR czy tam obecnego ich tworu RN? Wypadałoby znać podstawy zanim się będzie wypowiadało tak ostre opinie ;3
co mają korwiniści do narodowców z LPR czy tam obecnego ich tworu RN?


@podjad3k: ja #!$%@? chłopie, czy jest jakaś granicą poniżania się której nie przekroczysz ku chwale tej zbieraniny nieudaczników?
Wspólne listy rozumiem że się nie liczą? To że narodowiec był kandydatem korwinistow na prezydenta to też nieistotny detal?


no i LPR nigdy nie był popierany przez kucy ;3 wtedy to były czasy super partii UPR, mogło się pomylić rozumiem
@podjad3k: jak zwykle rzeczowe argumenty od sekciarza, to że przyłapałem cie kolejny raz na kłamstwie też standardowo przemilczane, koalicja nie powstanie tylko jeżeli pis nie będzie jej potrzebował, ale po co ja się produkuje, przecież dla ciebie start ze wspólnych list to kompletnie nic wspólnego pomiędzy startującymi więc przełkniesz i #mimowszsytkopis zapewniając że to super opcja i zawsze jej kibicowałeś