Wpis z mikrobloga

zacznij od części pierwszej.


@flager: Ja na stalkera czekałem 5 lat... Jak wyszła dałem sobie spokój. To tak jakby wziąć najdurniejsze pomysły jakie można wymyślić i wrzucić w jeden wór. Klimat był, ale w sumie tylko on im wyszedł.

@JackBauer: odpuść sobie tę serię.
@flager: respawny przeciwników. Jak widzę coś takiego to gra jest od razu z automatu spalona. Nie może być tak, że oczyszczam złomowisko (jakaś pierwsza lokacja) tylko po to, żeby 10 minut potem znów walczyć w tym samym miejscu z tymi samymi przeciwnikami. Brak pojazdów - kolejna ogromna wada gry. Lokacje są ogromne, plecak malutki co sprawia, że wszystko się dłuży i ciężko z handlem, bo zamiast spakować kilka rzeczy to a)
Nie może być tak, że oczyszczam złomowisko (jakaś pierwsza lokacja) tylko po to, żeby 10 minut potem znów walczyć w tym samym miejscu z tymi samymi przeciwnikami.


@BQP: grałem kilka lat temu, ale nie pamiętam aby w Stalkerze mi to jakoś przeszkadzało, natomiast w Far Cry 2 właśnie przez to przestałem grać.

Brak pojazdów


Z tym się zgadzam.

Dla mnie ta gra ma znacznie więcej zalet: klimat, różnorodne uzbrojenie, poziom trudności,
@flager:

Dla mnie ta gra ma znacznie więcej zalet: klimat, różnorodne uzbrojenie, poziom trudności, grafika, lektor w polskiej wersji, ciekawa koncepcja Zony, mechanika gry.


Masz rację po stokroć, ale mnie te kilka rzeczy tak wkurzało, że nie potrafiłem czerpać radości z reszty.