Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie, że Wardęga znowu ugrał najwięcej z całej akcji i zmanipulował cały internet. Afera z goats, kompletny upadek wizerunku, później film nie wiem ale się dowiem i nagle wypuszcza filmik z afera pedofilska i znowu każdy robi z niego bohatera i szeryfa internetu. Ręka rękę myje, a Wardęga dopiero odezwał się w tej sprawie, gdy zaczęła mu się palić dupa. Nawet dla sprawy sprzedał swojego kolegę boxdela. A filmiku nie wiem ale się dowiem nawet nie skomentował. Doskonale wręcz wyciszył śmierdząca sprawę i tylko na tym zyskał. Ten człowiek jest obrzydliwy a ludzie dalej mają klapki na oczach xD

#famemma
  • 6
@Cieple_Mleko: od miesiecy seksualizował polski youtube, tworzył takie patologie, promował onlyfansy, fagaty i tych ludzi zamieszanych w to całe bagno. wie dobrze co tam sie #!$%@? za kulisami. jak wiedział że szambo sie wyleje to nagle białorycerz wyjechał.

przypominam że on się świetnie bawil jak atencjuszki sie zabijaly o mecz w move. ten film o pedo to byla jego jedyna droga ucieczki od goats i uratowania wizerunku a to ze boxdel
@Cieple_Mleko Jest po prostu inteligentnym, przebiegłym samcem Alfa na czele własnej WATAHY!
Rozpykał cały internet jednym nagraniem, pyk, pyk, pyk. Nie bierze jeńców - tak wielkim strategiem trzeba się urodzić, nie można się tego nauczyć. Dzięki ten sam gen Sigmy co Napoleon czy inny Aleksander Wielki.
NIESAMOWITE, JESTEM OCZAROWANY JEGO PRZEBIEGŁOŚCIĄ I POTĘGA UMYSŁU!!! D: