Wpis z mikrobloga

@ren-downhill: większość tego co jest w C bo to dla mnie nowość. Kwestia czasu i stwierdzę że nie ma przede mną tajemnic, ale to długa droga. Bardziej mnie niepokoi pseudokod w ida, muszę to sobie przepisać i sprawdzić czy wynik daje identyczny co w source, ale chyba w ida jest błąd.
@marcin-boski

Nie jest to pseudokod, a kod najblizej odpowiadajacy instrukcjom maszynowym

Nie bedzie reprezentacja jeden do jeden ale sam proces inzynierii wstecznej daje podstawe pod zasadnicze dzialanie programu, tak aby uzyskac ten sam program poprzez redakcje juz w nieco bardziej czytelnym, moze nawet bardziej zoptymalizowanym formacie.

Juz te rzutowania w petli pokazuja jakies dziwnosci ehh
@rekkin: sama nauka tego i kolejne sukcesy dają większą przyjemność niż granie w gry, do tego cie rozwija. No i zawsze można ominąć jakieś zabezpieczenie, napisać bota do gry na swój własny użytek, oszczędność czasu i pieniędzy.
@rekkin: Chyba nie mam wystarczającej ilości punktów IQ żeby na tym zarabiać. Jak się spojrzy jak wyglądają boty które zarabiają/zarabiały to traci się nadzieje, to jest zbyt skomplikowane. Nie wiem czy kiedykolwiek im dorównam, chyba w innym życiu. W moim przypadku to będzie hobby. Tutaj leaked source zaawansowanego bota https://github.com/mangosd1337/LoL-Hacking2/tree/master/EloBuddy.Core/EloBuddy.Core/EloBuddy.Core