Wpis z mikrobloga

#famemma xayoo Sigma ? Jak dla mnie jest to bardziej zachowanie kukoldowe. Gość (nie byle jaki, z kasą i popularnością) przez kilka miesięcy simpuje do panny, która skacze z influ na influ i zostaje olany. Na wspólnej imprezie ląduje z nią w pokoju a koniec końców panna śpi obok z innym influ. Dalej odrzucony. Chłopiec nie traci nadziei mimo to i dalej simpuje a panna wywala dm do sieci i robi mu afere. Rizz, sigma, zaorał bo po tym wszystkim nazywa ją #!$%@?. Dawno mnie nic tak nie rozbawiło.
  • 6
@hubibubi1993: przez kilka miesięcy napisał z 3, 4 monologi, które zajęłyby mu mniej niż 20 minut na klopie. Wygląda jakby to było niewiadomo ile pisania, bo Xayoo ma taki styl, że zamiast napisać jedną dłuższą wiadomość to każde słowo pisze praktycznie w oddzielnej wiadomości
@hubibubi1993: Daleko mi do bronienia go, ale wszyscy widzimy jak działa popularność na młode laski. Pewnie przez ostatnie kilka lat, u xayoo przewinęło się kilkadziesiąt takich szonów, więc jak tu można nazwać go kukoldem?
@hubibubi1993: jak on jest sigma to ja jestem ubermanschgigachadem xD

To zwykły zakompleksiony koleś, który też coś ukrywa jak Ci wszyscy influ tylko, że on próbuje zakładać maskę bycia "sigma" i jego publika to łyka jak pelikany.

Prawdziwy sigma jak widzi, że laska z nim nie chce rozmawiać albo mu nie pomaga w rozmowie to odpuszcza i idzie do innych naprawdę zainteresowanych.

Jeszcze ten jego krindżowy monolog xD ostatni raz takie