Wpis z mikrobloga

@povertybench: Życzę ci w takim razie żeby kiedyś jakiś stary zbok ćwiczył się na twojej córce

Może wtedy dostrzeżesz swoje zachowanie przegrywie :)

A widzisz ja w przeciwieństwie do ciebie mimo powodzenia w życiu bym się nie zabrał za 15 letnią dziewuchę mimo że mam trochę ponad 20 ale to trzeba myśleć mózgiem z nie #!$%@? :)
  • Odpowiedz
najmniej rozwodów i najtrwalsze związki są wśród małżeństw, które były parami od czasów szkoły średniej i nie miały więcej partnerów seksualnych.


@Nowystaryziel: To też starsi mają jakiś dobry powód do tego, żeby jednak próbować wejść związek z kobietą/dziewczyną w tym, lub niewiele większym wieku, bo wobec tych jest jakaś pewność, że nie zostały jeszcze zepsute upowszechnionym obecnie "wyzwoleniem" seksualnym.
Mam tutaj oczywiście na myśli tych, którzy dążą do znalezienia jakiejś trwałej
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: typie jest jedną sprawa mózg człowieka rozwija się do ok 25-28 roku życia, nastolatka nie ma szans podejmować decyzji które podjąłby całkowicie dojrzaly człowiek. Ma to swoje plusy i minusy ale jak jest facet w wieku tych powiedzmy 25 ma nad nią przewagę z tego tytułu ze bardziej dojrzał. Różnica wieku jest ok o ile mówimy o dorosłych.
  • Odpowiedz
mózg człowieka rozwija się do ok 25-28 roku życia, nastolatka nie ma szans podejmować decyzji które podjąłby całkowicie dojrzaly człowiek


@rybapila: Powinno się edukować ludzi bardziej na ten temat. Tyle komentarzy, a dopiero Twój jako pierwszy o tym wspomniał, a to jest absolutnie najważniejsze i od tego powinno się zacząć rozmowę.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL

A widzisz ja w przeciwieństwie do ciebie mimo powodzenia w życiu bym się nie zabrał za 15 letnią dziewuchę mimo że mam trochę ponad 20 ale to trzeba myśleć mózgiem z nie #!$%@? :)


A ja się chętnie zabiorę za taką bo przygodny seks a budowanie trwałej relacji to zupełnie dwie różne rzeczy wykopowy moralizatorze
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: ja to tylko chciałbym zauważyć, że jak jakieś gówniarze w tym wieku znęcają się nad rówieśnikami i należy im się za to gułag, bo to już myślące osoby, ale w tej sytuacji to już jednak dzieci...
Ah te podwójne standardy wykopków...
  • Odpowiedz
@sztywny_misza nikt mi nie wmówi że jak dorosły chłop spotyka się z 16 latka to normalne xD i nie znam ZADNEJ kobiety która mówi że różnica wieku jest zła jak to większość z was twierdzi, ja nic nie mam do tego jeżeli 40 latek bierze sobie dwudziestkę, spoko, ale #!$%@? szesnastkę? to chyba tylko jakiś przegryw co nie może baby znaleźć, a taka młoda jest łatwa do zaimponowania, manipulacji i narzucenia swoich
  • Odpowiedz
Jaki mit? Od zawsze wiadomo, że u kobiet dojrzewanie seksualne zaczyna i kończy się wcześniej, a u mężczyzn później, na co szczególnie wpływ mają różnice w natężeniach różnych hormonów, i tym kiedy organizm skupia się na ich produkcji.

Czas dojrzewania różni się wyraźnie przynajmniej w zależności od płci, rasy, odżywiania się, i obecności ewentualnych chorób genetycznych.


@filip8192: Biologiczne, ale ludzie myślą o dojrzewaniu emocjonalnym i to jest właśnie bełkot.
  • Odpowiedz