Wpis z mikrobloga

  • 0
@Niszczycielski_Muminek: Pewnie nie wszystkie egzemplarze są trefne (tak jak w aferze z Xiaomi 12) albo jeszcze nie stworzyłeś odpowiednich warunków do pojawienia się wady. Mam nadzieję że to jednak jakies pojedyncze incydenty bo nie mam już pomysłu na zakup innego modelu.
  • Odpowiedz
@stanley___ Nie wiem, mam wrażenie, że niektórzy żyją tymi telefonami na tyle, że nie robią nic innego w życiu, tylko szukają dziury w całym, a te niektóre "wady" są tak rozdmuchiwane, że aż śmieszne. Od siebie powiem Ci tyle, że mam w domu 2szt 13T i zarówno ja, jak i żona jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia robi piękne, wyświetlacz jest tak jasny i płynny, że szok, fajne wibracje, głośniki stereo dają radę. Obawy
  • Odpowiedz
  • 0
@Niszczycielski_Muminek: No nie wiem czy szukają wad na siłę. Są takie modele które mają wady o których jest głośno i świadomi klienci unikają tego sprzętu. Patrz taki Samsung S23 również z wadą aparatu czy jego poprzednik z tragiczną baterią.
  • Odpowiedz
@Niszczycielski_Muminek: po czasie jesteś zadowolony ze zmiany? Również mam obecnie Mi 11 Lite 5G i wytypowałem 13T Pro jako następcę, bo potrzebuje dobrego aparatu na wyjazd. Ciężko będzie rozstac się z tą smukłościa Mi11L, ale jeśli zmiana jest tego warta to przeżyję. Jakieś minusy po tych paru mc względem poprzednika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz