Wpis z mikrobloga

Siemka Mireczki mam do Was pytanie. Mianowicie szukam do drugiego mieszkania telewizora. Jestem posiadaczem LG G2 w rozmiarze 65” i generalnie bardzo sobie chwalę ten model. Do drugiego mieszkania również chciałbym zakupić model 65”. Generalnie chciałbym wydać co najwyżej 10-11k PLN. Do czego ten TV - ps5/xsx/netflix/hbo max/disney+… Raczej nie do typowego oglądania telewizji (kablówki), ponieważ tego po prostu nie robię :D
Docelowo chcę powiesić telewizor na ścianie, zdecydowanie chcę OLED’a. Zastanawiam się czy zakupić ponownie LG G2, czy może w tym budżecie znajdzie się coś lepszego/bardziej opłacalnego. Problemem (fajnym problemem rzecz jasna) jest to, że mam 2 kochane kitku, które lubią psocić. Z tego co widziałem to większość telewizorów jest skonstruowana tak, że na dole grube, a potem leci cienka matryca, trochę obawiam się, że kot wskoczy i zepsuje TV. Na plus znowu G2, który jest dosyć solidny i przylega do ściany.
PS: dobly atmos też bym chciał ;p

PS2: uprzedzam pytania: w jednym i drugim mieszkaniu bywam mniej więcej przez okres pół roku tutaj pół roku tutaj.
#telewizory #tv #rtv #lg #samsung #sony #oled
  • 4
@Yuyath: Tak, ma prawie 500 nitów więcej od G2. To jest ogromny skok w OLEDach. Wcześniej mieli rok do roku zyski po kilkadziesiąt nitów w OLEDach. Tu masz recenzję z porównaniem do G2 szanowanego gościa z branży.
Drmscape2 - @Yuyath: Tak, ma prawie 500 nitów więcej od G2. To jest ogromny skok w OL...