Wpis z mikrobloga

Mirki, szykuję zaproszenia na ślub i na jednej z kart którą załączę do głównego zaproszenia (wielkość karty kredytowej) chcę napisać coś takiego:

Wasza obecność w tak wyjątkowym dniu jest dla nas najważniejsza, ale jeśli chcielibyście wesprzeć naszą podróż do XXX, możecie dołożyć swoją cegiełkę tutaj:

Numer konta bankowego

W miejscu xxx jest nazwa kraju gdzie się wybieramy.

Nie jestem przekonany czy to dobrze brzmi, macie jakieś sugestie jakich innych wyrazów użyć? Może ta cegiełka nie do końca pasuje w tym zdaniu...

#kiciochpyta #wesele #slub #zaproszenie
  • 13
  • 0
@brakloginuf ślub nie odbywa się w polsce ponieważ różowa nie jest polką. Tak się tutaj robi, poza tym nie proszę was o pomoc odnośnie sensu pisania o przelewie tylko o tym w jaki najlepszy sposób skonstruować zdanie.
poza tym nie proszę was o pomoc odnośnie sensu pisania o przelewie tylko o tym w jaki najlepszy sposób skonstruować zdanie.


@misiek735: moze jestem ulomny, ale na moje to jest jedno i to samo, w dodatku wspomne ze nigdzie nie pisalem o sensie pisania o przelwie, tylko o konstrukcji zdania. Wiec moze nie jestem ulomny.
  • 0
@brakloginuf wybacz, ale zdanie które napisalem nigdzie nie sugeruje że albo przychodzisz albo robisz przelew.

Obecność gości jest dla nas bardzo ważna, a Ci którzy chcą dać jakikolwiek prezent niech to zrobią w formie przelewu, a nie kopert / kwiatów / pralki.
Takie jest założenie tego zdania i zawarcia w nim numeru banku.
prosił bym o definicje słowa zabecalowali bo nie rozumiem co to znaczy xD


@misiek735: a ja bym prosil o nie robienie z siebie debila, gdyz komentarz wczesniej udowodniles fakt, ze rozumiesz co to znaczy.

Jakbys zapomnial, to przypomne

nigdzie nie sugeruje że albo przychodzisz albo robisz przelew.

ja nigdzie o placeniu nie wspominalem, wiec ewidentnie zrozumiales.
  • 0
@brakloginuf ta nasza cała rozmowa do tej pory nadal mi nie pomogła w tym o czym poprosiłem w pierwszym poście, więc nie widzę sensu dalszego tracenia Twojego i mojego czasu.

Jeśli masz sugestię w jaki sposób lepiej skonstruować zdanie które mam na myśli prosił bym o przykład.
@misiek735 dziwnie to będzie wyglądać... wiesz że nie przyjadą więc chcesz ich zaszachować w sprawie hajsu :D dodatkowo prezenty slubne na konto.. no no, US lubi to :)
  • 0
@xyz_xyz duża część rodziny zapytała się mnie odnośnie formy prezentu jaką chcemy otrzymać, za każdym razem mówiłem o przelewie.

Ja jestem z polski, różowa jest z innego kraju, żyjemy oboje w jeszcze innym kraju. Robimy zaproszenia w 3 językach, będą rozsyłane do wielu ludzi, każdy brzmi trochę inaczej bo zwyczaje językowe są inne. To co napisałem to najprostsza forma jaką udało mi się przetłumaczyć.
  • 0
Aktualizacja:

Wasza obecność w tym wyjątkowym dniu jest dla nas najważniejsza, ale jeśli macie ochotę podarować nam prezent, możecie wesprzeć naszą podróż do XXX tutaj:

Numer konta bankowego.