Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie #!$%@? niż takie połmozgi które generalizuja i sprowadzając do jednego poziomu każdego z Podkarpacia, Lubelszczyzny czy Podlasia.

Jesteś gwałcicielem, mizoginem i incelem. Przecież jesteś mężczyzna innej opcji nie ma...

Przez takich ćwierćinteligentow którzy myślą że określa ich miejsce urodzenia i daje prawo do obrażania wszystkich z konkretnego regionu BOM SIĘ URODZIŁ I TO JEST MOJE OSIĄGNIĘCIE.
Dziel Polskę więcej boś wielki pan z różnica dwóch godzin odległości.
I tak traci się głosy, przez to przegrywa się wybory bo przecież Podkarpacie zagłosuje i tak z pisem więc wyzywajmy, ignorujemy i lekceważymy...

Jestem dumny ze pochodzę z Podkarpacia i chyba to się nazywa Patryjotyzmem lokalnym i za każdym razem słyszac Polska B, Wiasniacy z Podkarpacia/Lubelszczyzny/Podlasia szlag mnie trafia jak bardzo można mieć sprany mózg i myslec że jest się od kogoś lepszym bo matka wypluła cie na świat 200km dalej na mapie...

#podkarpacie #bekazlewactwa #bekazpisu

@FuckYouTony najwidoczniej jesteś nikim bez charakteru i nie jesteś wstanie nic zmienić, a później będziesz się usprawiedliwić że nie udało się zmobilizować wystarczającej ilości reszty wielkopanstwa z otoczenia, a wieśniaki wzięły widły i znow wybrały mi rząd...

PS. Jeszcze nie oddałem głosu na pis i im pokrewnym w swoim 35 letnim życiu tak jak moje rodzeństwo, a większości mojej rodziny podziela me poglądy więc #!$%@? się Pan i zmien narrację bo więcej szkody wyrzadzasz niż pożytku.
Arsenic - Nic mnie bardziej nie #!$%@? niż takie połmozgi które generalizuja i sprowa...

źródło: IMG_20231001_213000

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Nic mnie bardziej nie #!$%@? niż takie połmozgi które generalizuja i sprowadzając do jednego poziomu każdego z Podkarpacia, Lubelszczyzny czy Podlasia.


@Arsenic: na tym przeciez polega cala platforma platformy. Na dzieleniu ludzi i nabieraniu idiotow ktorzy robia za troche wiecej niz minimalna w zachodnich korpo ze sa lepsi.
To sa ludzie ktorzy zyja w ciagly wstydzie ze sa polakami
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: jak rozumiem zapomniales juz o tym gdzie stalo zomo, kto mial dziadka w wermachcie i krzyczal fur deutschland, oraz o chciazby "fajnopolakach"?

Platforma dzieli i zbiera idiotow, za to pis na spole z konfederacja, ich tula do siebie i mowia jacy to sa wspaniali wszyscy. Wszyscy? oh wait... ()
  • Odpowiedz
jak rozumiem zapomniales juz o tym gdzie stalo zomo, kto mial dziadka w wermachcie i krzyczal fur deutschland, oraz o chciazby "fajnopolakach"?


@PurpleHaze: nie - a do tego to wiem skad sie wzieli, a raczej na co byli odpowiedzia.
Poza tym dziadkiem tuska, ale to no coz, poziom pisu xD aczkolwiek nawet dzisiaj tusk mowil o karlach, ale tylko politycznych wiadomo.

za to pis na spole z konfederacja, ich tula do
  • Odpowiedz