Wpis z mikrobloga

#polityka #marsz #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow

Nie mam zamiaru w tym wpisie przekonywać kogokolwiek, że moja subiektywna opinia jest słuszna.

Nie wrzucam tego wpisu nawet po to, aby wchodzić z kimkolwiek w polemikę - natomiast, jeżeli ktoś stawia znak równości pomiędzy PO. a PiSem jest brzydko mówiąc - niespełna rozumu.

Do 2016 roku byłem prawakiem. Ba! Oddałem nawet głos na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich, bo chciałem utrzeć nosa Platformie.

Klapki z oczu zdjąłem tuż po rozpoczęciu rządzenie przez PiS. Nie zdawałem sobie sprawy, że Ci ludzie są zdolni do rzeczy, o których pisała Gazeta Wyborcza i przed którymi przestrzegał mnie mój ojciec, i tutaj dygresja - przyznałem mu w pewnym momencie rację i przeprosiłem, że nie posłuchałem bardziej doświadczonego życiowo człowieka ode mnie.

Natomiast poziom #!$%@?ństwa i bezczelności aktualnej władzy, doprowadził do momentu, w którym większą obelgą jest nazwanie mnie prawakiem, niźli lewakiem - co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia

Platforma miała za swoich rządów afery, to nie ulega wątpliwości - ale jako wolny obywatel, miałem szansę dowiedzieć się o tych aferach - zarówno z TVNu, Polsatu, czy TVP. Aktualnie, duża część naszych rodaków takiej szansy nie ma, bowiem otumanieni pisowską propagandą, dowiadują się o tej aferze z jednej perspektywy - i jeżeli ktoś chce tutaj wchodzić ze mną w dyskusję i powiedzieć mi, że to nieprawda - to go po prostu wyśmieję.

Platforma miała również swoje zloty i upadki - nie bali się jednak podejmować niepopularnych decyzji, które z perspektywy młodych ludzi - były słuszne. Mówię tutaj oczywiście o podniesieniu wieku emerytalnego - nie musieli tego robić, jednak obstawiam, że jakieś tęgie głowy uznały, że warto jest ten wiek emerytalny podnieść, bowiem budżet państwa i ewentualne oskładkowanie umów o pracę, stanie się w pewnym momencie tak wielkim obciążeniem dla pracujących obywateli, że nie będą w stanie tego przetrawić.

Kończąc - oddając głos na PiS w nadchodzących wyborach lub nie oddając tego głosu wcale, dajesz legitymację do kolejnych wałków Sasina, Morawieckiego i reszty tuczników, którzy przez ostatnie 8 lat, zepsuli naprawdę dużo. I nie mówię tu tylko o relacjach z innymi państwami, mówię tutaj o relacjach naszych - Polaków, którzy zaczęli postrzegać głosujących na inne partie, jako agentów obcych służb.

Nie pozwólmy rządzić tym patałachom przez kolejne 4 lata. Dajmy im żółtą kartkę i jeżeli opozycja się nie spiszę - zamknę mordę i przestanę udzielać się w tematach politycznych.

Zagłosujcie na kogokolwiek, byleby nie na PiS.
vulfpeck - #polityka #marsz #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow

Nie mam za...

źródło: 4a410881f77c2d41c24bb6c9b803be5deb6ee65d530dac88bc12efa841ab1cf3

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: Tak, odwracaj kota ogonem. Napisz ze jestem pisowcem i ze mną nie gadasz. Bo przecież to jest łatwiejsze, niż przyznanie się do błędu i odpowiedzi na argumenty.

Ciągle czekam aż dasz mi przykłady, adekwatne do standardów białoruskich, ale widzę że już ucieczkę robisz xD

Reżimu nie wprowadza się z dnia na dzień? No przecież dopiero napisałeś że właśnie go wprowadzili, po 8 latach rządu xD Sam nie wiesz co piszesz.
  • Odpowiedz
@Mathas

@vulfpeck: W życiu nie oddam głosu na człowieka, który zmusił setki tysięcy młodych Polaków do emigracji na zmywak za chlebem czy miliony rodaków jak niewolników do pracy za grosze i na śmieciówce. Nie mógłbym sobie spojrzeć w lustro.


To jest fakt, nie da się ukryć, ale dlaczego nikt nigdy nie ma refleksji czemu się tak zadziało,

PO w 2007 roku już odziedziczyło po PiS duża inflację i bezrobocie, a w
  • Odpowiedz
  • 4
@Mathas: Dlaczego nie odpowiedziałeś na mój komentarz, w którym pokazalem Ci, że to za pierwszych rządów PiSu była największa emigracja. Obsrałeś majty?

Sami sobie damy radę, bez bycia na smyczy Brukseli.


Nie damy, jako UE jesteśmy silniejsi.
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: To skoro nie będziesz odpowiadał, bo zostałeś zezłomowany argumentami, i obraziłeś ludzi którzy stracili życie, to przynajmniej miej resztki honoru i dotrzymaj słowa i zamilcz.
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: Co przedstawiłeś? Napisałeś o standardach Białoruskich. Więc pytam, jakie protesty stłumiono, jaki opozycjonista jest w więzieniu, które wybory sfałszowano, kto zginał przez policję na protestach, no i dlaczego misja OBWE w takim razie kłamie?
  • Odpowiedz