Wpis z mikrobloga

@error666: a co tu tłumaczyc, na tym marszu nie będzie miliona ludzi Co więcej Koalicja nie wygra wyborów. Pis będzie dalej niszczył Polske. Wiesz dlaczego ? Bo część Polaków dała się przekupić. Druga część ma do wyboru Tuska i jego gangsterską bande bez żadnego przekazu i konkretnego programu.
Ludzie młodzi jak ja nie pójdą na wybory bo np. ja pamiętam Tuska. Na pisowsców nie oddam głosu ha tfu.
Więc za nas
  • Odpowiedz
  • 1
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Znać się nie musi jednak umiejetność logicznego myślenia się przydaje. Jak rzucić koktajlem mołotowa z mostu w górę na odległość 100/150m i jeszcze trafić? Wy na tych waszych minisfestacjach tylko krzyczycie o j3baniu Policji a chłopaki to robią co zrobić.
  • Odpowiedz
@pangkor: Pis ha tfu, ale nie zaglosuje na nikogo to jak głos na PiS. Tusk i Kaczyński jak dla mnie na są skończeni. Wybieram TD czyli mniejsze zło. Pewnie nic to nie da, bo młodzi zawiodą i starzy wybiorą PiS, ale bym sobie nie wybaczył gdybym nie spróbował zmienić tego co jest obecnie
  • Odpowiedz
@fflou: ale widać, jaka różnica w kulturze. Faszole z 11 listopada z buciorami na trawę, a dzisiaj pełna kultura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cyk_dwujeczka: był taki samym złodziejem jak karakan, po czym uciekł pod skrzydło makreli. Za jego kadencji nie zbudowano tarczy antyrakietowej. Wjazd do wprost. Faworyzowanie gazu od kacapów. Setki afer. Wy naprawdę tego nie pamiętacie ?
Ile masz lat ?
  • Odpowiedz