Wpis z mikrobloga

@wojciech-wwww Przecież tam niema i nie było żadnego pomysłu na grę. Jesteśmy na tym miejscu w tabeli tylko i wyłącznie dzięki temu że jakościowo jesteśmy o klasę wyżej od każdego przeciwnika xd. Kompletnie nie potrafimy tworzyć sytuacji, a jak już coś wychodzi to #!$%@? #!$%@? dośrodkowanie z dupy. Przynajmniej w obronie niema tragedii i humor nie aż tak popsuty
@wojciech-wwww może tak, ale serio brakuje nam takie LF co to strzeli coś z niczego w takich meczach. Bo No jak patrzę na tych piłkarzy jeszcze to dośrodkowanie kogoś w 90min to nawet z schematami jak będą trenować to nic nie da bo oni umiejętności nie mają.
@Derringer No ale co z ręką na sercu, rok temu LF, dwa lata temu sobie nie przypominam nikogo, 3 lata temu yeboah I el mahdiouh(chyba tak się nazywa) ogólnie nie mamy jakiś perełek i turbo piłkarzy. Jeden piłkarzy który u nas nie odpalił a gdzieś indziej odpalil to Kuvelivic czy jakoś tak. Jean Carlos moim zdaniem powinien zostać w Wiśle nawet on chyba chciał zostać wi Wiśle, ale chyba został z niej
@parov_stelar Choćby Kliment który grał u nas piach zagrał więcej meczów w lidze mistrzów niż Wisła w całej historii xd. Grzejący ławę w spadkowym sezonie Savić radzi so w Warcie, odpalony u nas Szota gra wszystko w Widzewie nawet ktoś taki jak Sebastian Ring który był u nas pośmiewiskiem rozegrał cały sezon w ligue 2, Frydrych mocny zmiennik w Baniku ostrawa, Hugi z golem w izraelskiej ekstraklasie, Hanousek dwa sezony od deski
@Derringer No Klimencie zapomniałem masz rację. Co do reszty:
Savić solidny ligowiec nic nad to przeciętny piłkarz, których jest wiele w tej lidze.
Szota wydaje mi się, że nie chciał być zmiennikiem Wiśle i raczej on chciał odejść niż Wisła się go pozbyć z niewolnika nie będzie zawodnika.
Ring Ligue 2 daj spokoj xD
Frydrych jak przychodził z Slavii Pragi to robił różnice, ale końcówkę sezonu gdzie był kapitanem jesteś tego pewny
@Derringer No tak w sezonie w którym spadliśmy mieliśmy spokojnie zespół na utrzymanie i zapewne gdyby nie zwolnienie Trenera Gulego i zatrudnienia Brzeczka to byśmy się utrzymali. Ja już trochę spokojniej i bez #!$%@? podchodze do meczów Wisły, ale jeżeli widzisz w tym składzie drugiego jeboacha, albo el mahdiouha lub Klimenta którzy będą grac w lidze mistrzów po Wiśle to serio albo widzisz coś czego ja nie widzę, albo No musisz się
@parov_stelar No ale dalej ci zawodnicy są piłkarsko znacznie lepsi niż kopacze z Płocka czy Opola. I naprawdę bez sensu wychodzić z uszczypliwościami bo to dziś po prostu było widać. Naprawdę fajnie kontrolujemy grę ale rzeczy za które odpowiedzialny jest sztab jak stałe fragmenty gry czy automatyzmy w ataku całkowicie kleją.
@Derringer No zgoda, że schematy, sfg zajmuje się trener, ale jeżeli wykonawcy nie umieją dosrodkowac xD mieliśmy chyba 11 rzutów różnych pisze z pamieci na pewno są jakieś schematy, ale co z tego jak wykonowca rzutu rożnego wali gdzieś piłkę, która przelatuje przez całe pole karne, nie sądzę No na pewno nie uczy ich tego trener żeby rzut rożny należy walić na pałe i może ktoś trafi xD można nie lubi Sobola