Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Bry Wieczór, jestem po odcinku vod.pl i parę spostrzeżeń takich- Astronomka sprawia dobre pierwsze wrażenie, Wioha jest odbierana przez inne osoby jako agresywna i lekko chamska, czyli to nie tylko nasz osąd, bo Hotelu też. OnlyMallu powiedziała też, że traktowała początkowo Wiohę jak powietrze i jest w szoku, że Wioha rzuciła się do Łucji o niepodanie ręki. Mallu jest tam z dziewczyn jedyną osobą z kręgosłupem moralnym. Teraz o fragmencie, który mnie nieźle zaskoczył, a wy nie piszecie. Chodzi mi o fragment rozmowy Onlyjad z Łucją dokładnie 13:38 do 13:51 w minutach odcinka. Łucja sie śmieje i mówi do miedzy innymi "dałyśmy sobie po mordzie" i w końcówce "normalnie jak faceci" co by wskazywało, że jakaś tam konfrontacja fizyczna między dziewczynami się odbyła :) . Wnioskuję dlatego, że kobiety inaczej przeważnie rozstrzygają spory, a nie jak faceci, co dadzą sobie po razie, wyjaśnią problem i jest zgoda.:) Chyba dobrze wnioskuję i to może być ta prawda o Łucji.
  • 15
@bystrawoda: przy odejściu jak OnlyJad dawała list Lucji, Lucja to samo powiedziała. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić i nic byśmy oprócz tych dwóch sytuacji (slow) nie zauważyli nikt by się tym nie zajaknal? One mi się wydaje już były pogodzone przy 1 odejściu ( Malu nie dala jej najniżej oceny i rozmawiały o tym). Może chodziło tylko o to że pierwsza pandora faktycznie była na ostrzu noża na linii Lucy-Malu,
@bystrawoda: Tez na to zwrocilam uwage i zostalo to tyle razy powtorzone, ze az brzmialo, jakby nie byla to przenosnia. Jeszcze padlo cos typu: po mordzie sobie dalysmy, jak faceci (...).

Ale potem pomyslalam, ze gdyby byla taka akcja, to chyba by juz kazdy na IG o tym pisal. I ze generalnie to malo prawdopodobne.

Pewnie przenosnia, ale brzmialo realnie...
@bystrawoda: tak wiem. Więc ja rozumiem że to "danie po mordzie" to akcją na 1 pandorze z Lucy i może lekko po niej gdzie jeszcze było po pandorze od razu śniadanie z Marvinem. Myślę że one są na tyle rozumne baby i zrównoważone ( wiem Onlyjad ma jazdy z Marvinem ale dla mnie to wygląda na skrzywdzona osobę która jakby się ratuje przed uczuciem do Marvina, do innych osób rozmawia spokojnie)
@Hogataa26: Napisałam, że wnioskuję, a nie że było. A napisałam, co było słychać w opisywanym fragmencie, niczego nie zmyśliłam. Kwestia interpretacji i domysłów jest chyba otwarta, czyż nie? Acha! Jestem team Łucja cały czas, bez względu na interpretacje te i inne.
@bystrawoda: ale jakby to miałoby wyglądać. Malu ją za włosy złapała a Lucy ją odepchnęła? Myślę że to bardzo duża przenośnia zwłaszcza że Lucy jest kulturalna osoba i może sama się przeraziła takiej ostrej spiny obie dały czadu i to tak nazwały. Ja rozumiem jakby to prawdziwa OHA powiedziała albo WiktOHA to ok uwierzę xD bo dla niej nie było agresji jak się wypowiadała na temat swojego minusa do Lucy.
@bystrawoda: No w końcu faceci jak się kłócą to nie szczędzą sobie ostrych słów, odniesień może być wiele np ze zachowały się prymitywnie jak niektórzy faceci, zamiast załatwić sprawę z klasa. Jakby tak było to te gnidy już dawno by to wyciągnęły na światło dzienne.