Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: 60% membranę (chyba 60%) mam Magic Keyboard od Apple. Ale raczej nie o czymś takim myślisz.

ale są wystarczająco ciche? Nigdy nie słyszałem na żywo niczego innego wśród swoich


Redy w dobrej klawiaturze brzmią według mnie ciszej od wielu membran, zwłaszcza gdy będziesz lżej naciskał.
  • 0
@L3gion: btw masochizm to jest umieszczanie klawiszy dalej, niż możliwe jest komfortowe sięgnięcie ręką spoczywającą na bazowym wierszu klawiatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw masochizm to jest umieszczanie klawiszy dalej, niż możliwe jest komfortowe sięgnięcie ręką spoczywającą na bazowym wierszu klawiatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tyrytyty: Nie musisz mi tego mówić, do pracy mam 100% i tego zwyczajnie nie da się ułożyć tak by pisać w normalny sposób obiema dłońmi xD Osobiście jestem fanem 90% lub TKL z osobnym numpadem.
  • 0
@L3gion: dobra ale rozwiń o co ci chodzi. Ja w domu kucuję a w pracy klepię excela, w domu mam gmmk 60% i jeszcze mi to nie przeszkadzało nigdy, a w pracy bycie zmuszonym do np. wciśnięcia odległego F4 w excelu już mi przeszkadza na dużej klawiaturze.

to kupuję tego rojal klucza, zobaczymy, zobaczymy