Wpis z mikrobloga

@kone: właśnie przeglądam układy bo generalnie szukamy na północy czegoś 4-pokojowego ale Piasta Towers, ich układy i samo to blokowisko w tej cenie to jakiś nieśmieszny żart xD Nie sprzedali dużo tańszych większych mieszkań w gotowych blokach to postanowili nowe wypuścić w jeszcze wyższej cenie. To logiczne przecież. Kiedyś wysłałam zapytanie o jedno z mieszkań, zapewne do flippera i łaskawie się odezwał wczoraj, po 1,5 miesiąca że może dalej jestem
  • Odpowiedz
@kozabonzo: Niczego to nie zmieni. Bk nie stanowi dużego pokrycia w kupowanych mieszkaniach, ale jego pojawienie się spowodowało mobilizację do całego #!$%@?.

@kone Ja kupiłem z braku laku, bo za rok czy dalej już na nic mnie nie będzie stać, mieszkanie w strefa cegielnia za 9k za metr w inwestycji wykończonej na jakieś 80% zdaje się. Atal właśnie rozpoczął tam sprzedaż II etapu za ok 10k. Gdzie jeszcze dziury
  • Odpowiedz
@Nieugiety: nie dla mnie
S7 to zaletą, bzdury że nie wiadomo jakie dźwięki będą się przedzierać, miejsce się rozbudowuje, rowerem 15min na czyżyny, samochodem 5min. Ja lubię też dużo chodzić i w 30-40min docieram do Czyżyn. Natomiast pod Krakowem nie ma możliwości że w przyszłości będzie tam miasto ale chociaż wszędzie 2-4x dalej czyt. Dłużej.
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels: Też to brałem pod uwagę, nie pamiętam już dokładnie przed jakim wyborem stałem jeśli chodzi o dokładne ceny. Ale 50m na cegielni albo 3x m tam czy na Mistrzejowicach i to prawie na granicy Krakowa jednak przeważyło szalę na większy metraż. Całe życie gniotłem się z innymi na małych powierzchniach. Nawet mając mało swoich rzeczy, jak to wszystko wstawi się do pomieszczenia to robi się ciasno i przygniatająco. W
  • Odpowiedz
@Wizun: Jeszcze kilka miesięcy temu miałeś w piasta park mieszkania w okolicach 11-12k. Fakt, że robi się tam trochę ogromne blokowisko, ale jest mimo wszystkodobra infrastruktura naokoło. A tam z Zesławic to póki co na jakieś większe zakupy to pozostaje tylko wyprawa samochodem
  • Odpowiedz
@pepedros: Wiem, w momencie kiedy mogłem rezerwować już mieszkanie i ewentualnie pierwsze raty zapłacić z własnej kasy to zostawały mi albo same partery, albo byłem 3,4,6 w kolejce xD
Z Cegielni na Strusia j.w 15min rowerem, 5min samochodem. Nie upieram się że to wymarzone miejsce. Ale w tej chwili nie ma nic lepszego. A ile się powyklinalem jak próbowałem z wtórnego jakieś max 5letnie kupić. Kilka miesięcy biłem się z
  • Odpowiedz