Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: polej mu, dobrze gada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam podobnie,a na początku programu wyglądowo mi nie podeszły,no może trochę, ale bez łał, ale po poznaniu charakteru tych pań to nie wiem czy chciałbym w ogóle z nimi mieć do czynienia.
ps. Dobrze że przypomniałaś o naszym dniu, ja już sobie wypożyczę różową jak wstanie.
@Adriabba: moj stary tez czesto komentuje po co to ogladam i sie tak wczuwam, ale czasami zerknie sam i coś skomentuje, zwlaszcza kobiety, no i padlo na Lucy, ze najlepsza ze wszystkich
@perelkaa: a to i tak dobrze xD mój jak wchodzi do sypialni i widzi HP w tv to jest "weź wyłącz to gówno, włącz coś normalnego bo nie mogę na to patrzeć" XD względem tego sezonu mam podobne odczucia, gówno i nasrane.
Mój dla odmiany czasami popatrzy posłucha skomentuje,na początku zdziwiony mówił
,,serio ten laluś (czyt.Szczoch )zapanował nad tymi laskami,no ale w sumie to nic dziwnego bo co można wymagać od silikonów z dętkami na gębach i mopem na rzęsach ''
ale jest zdziwiony że Szczoch zmanipulował też facetów,ma bekę z nich że oni tańczą jak im zagra ,
pół litra mu nie postawię,ale może poleję -jemu i sobie ,
bo on się cieszy