Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z cudo!! Btw mój niebieski wczoraj po obejrzeniu 5 minut HP jakiś 2. raz w tym sezonie doszedl do następujących wniosków: o Tori:" taka średnia, widać że cwaniara straszna"; o Grycance: "straszny cycozwis", o Łucji: "najlepsza z nich, widać że spoko i na poziomie dziewczyna". Moj stary zna się na ludziach.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: mój ma takie same odczucia. Popatrzył na Srocha i mówi, nawet do mycia kibli bym go nie zatrudnił, bo #!$%@? i jeszcze na mnie by zgonil.
Potem pomyślał i mówi " on to nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje, takich ludzi trzeba eliminować z życia bo nic dobrego nie wnoszą" xD aż mu litra kupiłam xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Lolek1011: polej mu, dobrze gada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważam podobnie,a na początku programu wyglądowo mi nie podeszły,no może trochę, ale bez łał, ale po poznaniu charakteru tych pań to nie wiem czy chciałbym w ogóle z nimi mieć do czynienia.
ps. Dobrze że przypomniałaś o naszym dniu, ja już sobie wypożyczę różową jak wstanie.
  • Odpowiedz
@Adriabba: moj stary tez czesto komentuje po co to ogladam i sie tak wczuwam, ale czasami zerknie sam i coś skomentuje, zwlaszcza kobiety, no i padlo na Lucy, ze najlepsza ze wszystkich
  • Odpowiedz
@perelkaa: a to i tak dobrze xD mój jak wchodzi do sypialni i widzi HP w tv to jest "weź wyłącz to gówno, włącz coś normalnego bo nie mogę na to patrzeć" XD względem tego sezonu mam podobne odczucia, gówno i nasrane.
  • Odpowiedz
@Adriabba: no to jakbym słyszała swojego, ale zawsze zerka jak ktoras paraduje w bikini i nagle to gowno jest mniejszym gownem xD ale tak, racja z ta edycja kupa mułu i wodorostów
  • Odpowiedz
Mój dla odmiany czasami popatrzy posłucha skomentuje,na początku zdziwiony mówił
,,serio ten laluś (czyt.Szczoch )zapanował nad tymi laskami,no ale w sumie to nic dziwnego bo co można wymagać od silikonów z dętkami na gębach i mopem na rzęsach ''
ale jest zdziwiony że Szczoch zmanipulował też facetów,ma bekę z nich że oni tańczą jak im zagra ,
pół litra mu nie postawię,ale może poleję -jemu i sobie ,
bo on się cieszy
  • Odpowiedz