Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś nie wiedział, to sprawdziłem za was.

Kryształ to potoczna nazwa metamfetaminy, wygląda jak kryształki soli. Można go wciągać, palić i wstrzykiwać. To jest ten sam narkotyk który produkowali w breaking bad. Bardzo silnie uzależnia.

#gonciarz
  • 53
  • Odpowiedz
@K-S-: to nazewnictwo kiedyś obowiązywało. Po 2005 jak wjechały do Polski RC to dla debili ćpunów każda substancja(sole) to kryształ. :p dla nich to bez różnicy jaka substancje dostają jak jest w krysztale xD
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: też się zdarza, bo czyste MDMA to właśnie taki lekko zoltawo-brazowy kryształ. Chociaż najczęściej to po prostu "emka" lub "molly". W Polsce kryształ to zwykle jednak mefedron. Albo klef/4mmc czy inne ketony. Jeden pies, i tak nos będzie Cię bolał 2 dni
  • Odpowiedz
  • 6
@dronoir
Typie. Dyskusja jest o poważnych środkach a ty wyskakujesz z bezbeckim żartem nt.marihuany...
Ogarnij się.
To, że inny piszący nie zna zwrotów używanych przez degeneratów tylko dobrze o nim świadczy i nie jest dowodem na to, że spędził życie pod kamieniem.
  • Odpowiedz
@xer78: xD czyli jak ktoś wie, co to kryształ, to jest od razu degeneratem? #!$%@? już.

Poza tym napisałem, że już dobrze. Masz rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@dronoir

xD czyli jak ktoś wie, co to kryształ, to jest od razu degeneratem? #!$%@? już.


Chodziło mi o nazwę kamień z twoich patostron.
#!$%@? pierwszy. Degeneracie.
  • Odpowiedz
  • 1
@dronoir

ciężko cię zrozumieć przez tę pianę na pysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To po co się zapieniłeś? Problemy z percepcją to dość znany objaw.
  • Odpowiedz
@xer78: o człowieku, wysuszyłeś mi pranie tym żarcikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsumowując - masz rację. Jesteś super, najmądrzejszy w pomieszczeniu.

A ja jestem głupi jak but. Tyle razy człowiek się przekonał, że z debilami w necie nie ma co dyskutować, a jednak nadal kij we własne szprychy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@dronoir
Ale tu nie było żadnego żartu...

Za to po twoim żarcie z marihuaną chcą u mnie w okolicy ogłosić zakaz wstępu do lasów. Tak sucha ściółka się zrobiła.
  • Odpowiedz
  • 0
@dronoir
Załóż ten kabaret. Będziesz bawił publikę na dożynkach w Pierdziszewie. Do studio yayo się niestety spóźniłeś ze swoim "talentem".
  • Odpowiedz
Spędziłem życie pod kamieniem bo nigdy nie ćpałem?


@K-S-: skoro się nie znasz to po co piszesz takie rzeczy i wprowadzasz ludzi w błąd? Chciałeś zabłysnąć a teraz wszyscy wiedzą żeś debil
  • Odpowiedz
@xer78: drugslab się skończył plus nie testowali najbardziej szkodliwych narkotyków (o których jest ten post w sumie, nietestowali mefedronu ani mety)
  • Odpowiedz