Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@KarmelowyJeremiasz pewnie sobie zapisze to w kalendarzu, przez dwa tygodnie na bolcie dostałem napiwek w apce dosłownie 2x a gotówką niewiele więcej. W korpo przynajmniej co drugi kurs jest napiwek choćby 1,50 a takie większe 5 zł w górę to myślę że spokojnie co piąty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SzycheU różnie

@czlowiek-z-bagna z drugiej strony to prosta praca bez kwalifikacji, dzisiaj każdy ma prawo jazdy, samochodów nie jest żadnym towarem luksusowym, a nawet jak ktoś nie ma z 3k na jakiegoś starego szrota aby przyjęli na ubera, to można auto wynająć i jeszcze dziś zacząć pracę, także nie rozumiem kwiku niektórych taksówkarzy, że nie zarabiają kokosów albo że ich praca jest warta tyle co praca kasjerki w Biedronce. To drugie to
  • Odpowiedz
@krucjan: kolo kmini Ubera czy tam Bolta, bo mówi, że prościej niż na taryfie i nie trza działalności ani własnego auta. Sam się ostatnio zastanawiałem co bym wybrał i w sumie #!$%@? wie. Jednak ludzie pracują i tu i tu, więc różnica w opłacalności pewnie nie jest dramatycznie różna. A jak Ty to widzisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@johnblaze12345 przecież w korporacji też nie musisz mieć ani działalności ani auta. W moim krótkim epizodzie na bolcie wnioski mam takie, że obrót jest podobny, może trochę wyższy jak w korporacji, ale koszty są większe, 30% prowizji to już przy obrocie 2300zł ci się zrówna ze średnim bazowym w korpo, więc nawet jak chcesz tylko dorabiać weekendami do etatu to wyjdzie ci ta prowizja drożej. Do tego na ten sam obrót robisz
  • Odpowiedz
@krucjan: dzięki za treściwą odpowiedź.
Czyli wychodzi na to, że w sumie #!$%@? wie / co kto woli.
Też w sumie pytanie czy lepiej płacić za wynajem auta, czy #!$%@?ć na swoim. Jak już się ma. Jeśli się ma. A jak nie ma, to czy kupić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@johnblaze12345 no mordo jakby było że lepiej tak czy tak to by wszyscy jeździli tak samo. Są różne konfiguracje, różne auta różne kombinacje to już se każdy sam musi policzyć co mu się opłaca
  • Odpowiedz