Wpis z mikrobloga

@michelney ty budujesz przyszłość na pluciu jadem we wszystkie strony, jak się do kogoś nie #!$%@? w necie, to nie odreagujesz kolejnego nędznego dnia i spać nie pójdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. pozycja na PEPCO jak na razie u mnie to 2% portfela, max dojdzie do 5% jeśli trend się nie odwróci, wiec nawet strata całości mnie nie zaboli, wiec niestety musisz #!$%@? się do czegoś innego
@151346136 widocznie już zabliźniły mu się rany, po tym, jak go gdzieś wyjaśniłeś. Rany po tym jak tłumaczyłem mu, jaka bzdura jest twierdzenie, ze „stop lossy są dla małych dziewczynek” i to jak nie raz merytorycznie zgniótł go tu Pan Puszka, widać nadal krwawią, stad robi takie wrzutki, ze przy wpise gdzie pytam o pszenice, wyciąga to, ze pare dni temu napisałem tu, ze kupiłem pakiet PEPCO. Ja tam mam #!$%@?, jak
@maniek74 pomyśleć, że cały ten wątek się kręci, bo ironicznie wyśmiałem twoją inwestycję w pępko. Ty wrzucasz co najmniej raz na tydzień wpis, w którym wyzywasz ludzi od papierów, które poszły na dno. Maniek, wielu tutaj pamięta czasy jak wchodziłeś na rynek, bo na GME doszło do SS. Wielu pamięta twoje gówniane inwestycje w BYND, PLTR cfd na które cię nagoniono. Koledzy z discorda doskonale zdają sobie sprawę, że się ciskasz co
Pobierz michelney - @maniek74  pomyśleć, że cały ten wątek się kręci, bo ironicznie wyśmiałem...
źródło: temp_file3798937813477548868
Rany po tym jak tłumaczyłem mu, jaka bzdura jest twierdzenie, ze „stop lossy są dla małych dziewczynek”


@maniek74: owszem. zmienność w 2022 r. nauczyła mnie, że SL w przypadku wchodzenia większym kapitałem jest ważna. Sl można grać pozycjami, których SLK50 byłoby SL dużej pozycji. Chyba rozumiesz? I tym się różnimy. Jestem w stanie przyznać się do błędu nawet w tak nieoczywistej sprawie. Ty natomiast ostatnio się upierałeś nawet, gdy jasne było,