Wpis z mikrobloga

#bekazunited #slowpoke #pilkanozna

Nie znosiłem tego klubu, bo często wygrywał fartem, dzięki jednej bramce CR czy Teveza. Poza tym był to (i pewnie jest) ulubiony zespół mojej byłej. Gdy ją zapytałem, co sprawiło, że im kibicuje, powiedziała, że pierwszy mecz oglądała razem z tatą (Kuwejtczykiem) i od razu polubiła piłkę, a grał właśnie ManU. Nie mam pojęcia, i ona zapewne też nie, kto był ich przeciwnikiem. W każdym razie #bekazrozowegopaska, bo łatwo i przyjemnie kibicuje się drużynie, która niemal bez przerwy wygrywa. W Polsce też mamy wielu fanów wielkich potęg, które wygrywają za kasę. Ja kibicowałem Barcelonie za a) brak reklam na koszulkach, b) ofensywny styl gry. Teraz oglądanie piłki już mnie tak nie cieszy (to chyba wina tego, że o wyniku decyduje głównie ka$a, a nie serce do gry zawodników i dobry trener), ale cieszę się z każdej porażki ManU. Temu zespołowi już podziękujemy.
  • 10
bo łatwo i przyjemnie kibicuje się drużynie, która niemal bez przerwy wygrywa


@SamiecAlfa: praktycznie każdy kto kibicuje zagranicznemu klubowi zaczął mu kibicować przez jakiś sukces czy po prostu dobre wyniki. Gdyby było inaczej to nikt by nie jarał się Man United, Chelsea czy Barceloną tylko Stoke, Crystal Palace czy Rayo Vallecano. Nie jest dla mnie to nic złego i wytykanie tego komuś jest bezsensu.
Usuń konto.


nie

Ja się cieszę, że MU upada


pewnie w następnym spadną do championship

. Możesz napisać, komu kibicujesz, to dodam #bekaz...


@SamiecAlfa: jak tak bardzo Cię interesuje to przejrzyj spam w moim profilu.