Wpis z mikrobloga

Dwa tygodnie przed wyborami mamy prawdopodobnie urealnienie wyników sondaży. Wprawdzie Konfederacja jest trzecią siłą polityczną ze średnią w okolicach niecałych 11% ale ja jestem nieusatysfakcjonowany. Liczyłem na wynik w okolicach 11-13%, przy czym bardziej bliżej tej górnej granicy. Mam nadzieję, że Konfederacja ma jakiegoś game changera na ostatnią prostą.

#polityka #konfederacja #sondaz
  • 12
@L3stko: 10% to będzie i tak bardzo dobry wynik, to już sporo posłów więcej niż dotychczas.
Oni muszą grać na czas, wiedzą że sporo elektoratu z pisu i po odejdzie wraz z wiekiem.

Może będą kolejne przedterminowe i wtedy więcej dostaną.
10-15% wynik konfy jest najbardziej satysfakcjonujący, jeszcze nie wiadomo jak 3 droga, czy na pewno dostaną 8%
@scarecrov: wiem że 10% to dobry wynik ale ja wciąż liczę na więcej. Mam wrażenie że sporo jest wyborców, którzy nie chcą się ujawnić. Miałem ostatnio kilka pogawędek ze znajomymi, po których w życi bym się nie spodziewał oddania głosu na Konfę. A jednak!

Według średniej Konfederacja wciąż jest języczkiem u wagi.
ale to jest bezsens, ze autor watku moze sobie kasowac wpisy jakie chce, przeciez tu uraga w ogole sensowi forum
napisalem merytorycznie, nie uzylem przeklenstwa, ale nie bylo zgodne z propaganda konfy, pyk post usuniety.
@scarecrov: propaganda robi swoje, to naprawde mocne narzedzie, nazisci to nie ufoludki, ktore przylecialy jednego dnia na ziemie, to lata prania mozgu przez propagande.
zobacz co robi tvp, uzywaja takich samych technik co nazisci, zobacz jak ludzie z piana w buzi atakuja flzycznie politykow opozycji, wierzac przy tym, ze robia cos dobrego

chore to wszystko.
tusk wczoraj na spotkaniu powiedzial, ze to wszystko wzielo sie w duzej mierze z obojetnosci innych,
@L3stko Życzę im dobrego wyniku, ale dla mnie kampania wyborcza, to trochę zmarnowany potęciał w ich wykonaniu i wcale bym się nie zdziwił jak wylądują za TD w najlepszym przypadku. Ja rozumiem show z pierdylionami złotych z podobizną Morawieckiego w największych miastach, ale kampania to przede wszystkim praca i spotkania w terenie Polski powiatowej.
@L3stko: idealny przykład na to, że kilkoma głupimi wybrykami można rozwalić kampanie prowadzoną przez kilka lat. Konfederacja przekonała się, że nie da się opierać się na TicToku i cytatach z filmów. Liczę na jeszcze gorszy wynik, wtedy nacjonalistyczno-socjalistyczni partnerzy wykolegują Mentzena z jego obecnej pozycji. Gotowanie żaby się już zaczęło, doktor schowany, tylko Bosak pojawia się w mediach, nczas pisze artykuły o porażce skrzydła „wolnościowego”, tematy podatków i związane z gospodarka
@L3stko: Te 10-11% wystarczy żeby wyprzedzić Lewicę i wprowadzić najlepszych przedstawicieli każdego okręgu. Dla mnie jest to w pełni satysfakcjonujące rozwiązanie na ten moment i obecny stan struktur. Po zwycięstwo pójdziemy w następnych wyborach :)