Wpis z mikrobloga

ćpunki maja problem do gonciarza bo razem ćpali xD zgadzały się na trójkąty i rvchanie bo gonciarz jest feminista i nagrywa ładne filmy, a jedna to nawet ma autyzm xd niech zabiorą im prawa wyborcze skoro sa takie nieświadome #gonciarz #bekazlewactwa
  • 21
  • Odpowiedz
ćpunki maja problem do gonciarza bo razem ćpali xD zgadzały się na trójkąty i rvchanie bo gonciarz j


@1-1-1-1: czy ty serio jesteś takim bezbiekiem, że prostych zdań nie jesteś w stanie zrozumieć?
BYŁO DOKLADNIE ODWROTNIE one nie zgadzały się na trójkąty z inicjatywy Gonciarza oraz nie ćpały z nim koksu.
  • Odpowiedz
zgadzały się na trójkąty i rvchanie bo gonciarz jest feminista


@1-1-1-1: weź gonciarza już tak nie przeceniaj, widziałeś ten filmik z oskarżeniami? Gonciarz w swojej nieudolności nawet tego trójkąta nie potrafił normalnie zorganizować, potem miał pretensje i robił wyrzuty, że nie udało mu się xD
  • Odpowiedz
  • 2
@qwe_: Przecież ona się zgodziła na ten trójkąt tylko byli zbyt naćpani, oglądałeś ten film imbecylu? xDD jedna była ćpunka i chciała kryształ, druga pochwaliła się, że paliła trawę na jednym spotkaniu wiec innych specyfików tez musiała próbować
1-1-1-1 - @qwe_: Przecież ona się zgodziła na ten trójkąt tylko byli zbyt naćpani, og...

źródło: 434

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież ona się zgodziła na ten trójkąt tylko byli zbyt naćpani, oglądałeś ten film imbecylu? xDD


@1-1-1-1: przecież pod pierwszym zdaniem w konwersacji ze zdjęcia masz napisane, że ostatecznie na ten trójkąt się nie zgodzili. umiesz czytać bezbeku? xD
  • Odpowiedz
@qwe_: "ale ja się nie odpaliłam" to jest dla Cb nie wyrażenie zgody? To znaczy że już mieli to nagrane tylko im nie wyszło
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 xD Typowy ulomny wykopek nie rozumie prostego przekazu i usprawiedliwiać przemoc psychiczną.
Pierwsza dziewczyna miala problem z uzaleznieniem a on to wykorzystal po prostu, ona go nie wykorzystala, on ja traktowal z gory, wyzywal i upokarzal, nazywal pojemnikiem na spermę.
Zachowywał się jak creep i wypisywal do byłej mimo ze ona nie chciała z nim jakiegokolwiek kontaktu. Płakał i szantażował, że za chwilę się zabije.
Co one mu takiego zrobiły? Nic
  • Odpowiedz