Wpis z mikrobloga

#kononowicz Oglądam sobie mecz i tak się zastanawiam. Randybobandy2 i TatazDPS to Ącki, Wójcik czy Nowak?
Pytam serio, bo dużo ze swoich wysrywów ubarwia albo moimi fejkami, które wypuszczam w stronę Bielska albo też legitne kopiuj-wklej z dokumentów i z pozwu rudego + np.insiderskie info gdzie buduję dom, gdzie teraz pracuję. Taką wiedzę ma teraz tylko sędzia i adwokat. Czyli ten pozew od Sradka Wójcik musiałby widzieć. Nie chce mi się wierzyć, że Novak Wójcikowi go pokazuje więc... ew. ten pet to ktoś z przydupasów jednego albo drugiego, ale to wtedy byliby idiotami, gdyby takie rzeczy sprzedawali swoim donejterom. Mleczne to.
Pobierz bezpravkano207 - #kononowicz Oglądam sobie mecz i tak się zastanawiam.  Randybobandy2...
źródło: gumowy
  • 6
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bezpravkano207: tki z ciebie dziennikarz haha, widzisz twój kolega po fachu Kuba wie o mnie dużo a ty <poop> i nie podniecaj sie tą swoją sprawą stulecia, bo ta już była a ty na tym tagu obchodzisz tak szczerze mówiąc nie wiem kogo :D ani ty za pandą, ani za Sławkiem, jakaś przybłęda tagowa :) btw nudniejszych tematów nie ma? :) https://gazetakrakowska.pl/top-10-pamiatek-po-janie-pawle-ii-z-domu-papieskiego-w-wadowicach/ar/c1-14139033