Wpis z mikrobloga

Poprzednie #rozdajo cieszyło się dużym zainteresowaniem. Lecimy jeszcze raz. ;) Pomka REEG już dotarła do @Roofy

Obecnie pompka to produkt tygodnia i jest na dobrej promce za 199 zł. -> Reeg Air Pump PRO

REEG Air Pump PRO - jest to obecnie najlepsza pompka tego typu. Pompuje 2 razy szybciej i ma 2 razy większą baterię od innych pompek tego typu np. #xiaomi. Pompką można pompować: #rower 30x #samochody 3-5x #motocykle 13x #pilkanozna 88x . Ma też wbudowany port USB-A (pełni funkcję powerbanku) i 2 mocne diody(latarka).

Zapraszamy do zabawy. W komentarzu napiszcie dlaczego bardzo potrzebujecie tej pompki :)

Wyniki jutro, o 15 ;)

#cebuladeals
HNDelectric_pl - Poprzednie #rozdajo cieszyło się dużym zainteresowaniem. Lecimy jesz...

źródło: reeg-pompka-elektryczna

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@HNDelectric_pl: Przyda się zdecydowanie jako wsparcie w czasie przyszłorocznych obozów na mazurach :) Jestem ponownie zaproszony jako instruktor i zaplecze techniczne, więc nie musiałbym już używać ręcznej pompki, a przy okazji odpadnie noszenie przy sobie osobno latarki i powerbanka. A w okresie zimowym przyda się do szybkiego pompowania podręcznego różowego ;)
Pozdrówki.
  • Odpowiedz
@HNDelectric_pl Należę do leniwych ludzi, którzy nie lubią pompować kół ręcznie. Pompka ma wbudowaną latarkę LED. Dzięki temu można napompować koła nawet w nocy, a ja często jeżdżę po zmroku.
  • Odpowiedz
@HNDelectric_pl: bo na starość nie mam już sił dymać starą pompką z ubiegłego tysiąclecia, moja druga połowa co chwile każe mi być mężczyzną i jej dopompować, bo wymiany wentyla się chyba nigdy nie doczeka. Już o posiadaniu ultra głośnego kompresora do auta nie wspomnę, wolę jeździć na kapciu niż cierpieć męczarnie przy tym dźwięku.
  • Odpowiedz
@HNDelectric_pl: Niedługo płynę w rejs i taka pompka się przyda, żeby w razie czego tratwę napompować. Dzięki 2x większej prędkości pompowania szybko wypłynę na powierzchnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz