Wpis z mikrobloga

Status mojego wniosku w PKO nie drgnął już od 21 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) cały czas 2/3 ocena nieruchomości.
Czy to możliwe żeby rzeczoznawca tak długo grzebał się z operatem? Mieszkanie oglądał 6 września, a 7 września został nadany status oceny.
#kredyt2procent
  • 15
  • 0
@bizancjo
Właśnie się zastanawiam czy te statusy są poprawnie wyświetlane. Wniosek był złożony przez pośrednika i o ile widzę status sprawy w IKO, tak jak kliknę w szczegóły to od razu wyskakuje error.
@Murcielago jak to rynek pierwotny to nawet możesz o tym nie wiedzieć, że był. Data złożenia to w iPKO data rejestracji przez nich, bo sam składałem w połowie sierpnia a zarejestrowali dopiero w połowie września :)
@vateras131: Ja też mam 2/3 od kilkunastu dni i też mam error jak się w niego wklikuję. Dzwoniłem do mojej opiekunki w PKO i mówiła, że wszystko jest ok, że mają już operat i wniosek czeka na ostateczną analizę finansową. Mówiła, że to powinno potrwać max kilka dni, ale żeby uzbroić się w cierpliwość, bo nadal są zawaleni pod kurek, a analitycy pracują dodatkowo wieczorami i w weekendy, żeby nadgonić.