Wpis z mikrobloga

@onionspirit ja kilka lat jak z nimi byłem to używanie spoko tak jak pisze @let_it_be gorzej jak mieszkanie sprzedałem powiedzieli mi że nie mogę zrobić cesji ani anulować umowy bo tak, nowy właściciel może przyjść podpisać nową ale cesji starej nie bo nie.
Powiedziałem że im w takim razie reszty nie zapłacę bo nie mam jak skorzystać i elo. Zrobili cesję ostatecznie kilka dni później
@onionspirit: Zależy w jakiej części Wrocka chcesz się podpiąć, bo różne opinie słyszałem. Najlepiej właśnie popytać po sąsiadach z klatki albo chociaż gdzieś w okolicy wybadać temat po ludziach.
U mnie działa od 2 lat i nie zamierzam na razie nic zmieniać. Miałem może 2 wyłączenia, ale związane z budowanie sieci na osiedlu, więc idzie wybaczyć.
Korzystam z ich routera, ale od kolejnej umowy pewnie ogarnę coś swojego, bo na dłuższą
@onionspirit: miałem na maslicach przez kilka lat, nie było kłopotu, ale denerwowało mnie to że miałem 100mb a przez ruter miałem 30, dzwoniłem i miła pani napisała że w regulaminie zapewniają do iluś procent teraz nie pamiętam ale napisałem opinie na Google to tam jest. Przeszedłem do upc oni dali swój router mam 300 przez WiFi 290 jestem zadowolony.