Wpis z mikrobloga

#csgo #cs2 Pewnie znów zabrzmię jak naczelny narzekacz ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nie ukrywam, że liczyłem na coś więcej wraz z wyjściem CS2. W aspekty techniczne nie wchodzę, bo to wiadome, że przy premierze jakieś błędy będą i z czasem zostaną zniwelowane, ale liczyłem na jakiś ogólny powiew świeżości w tytule. Odświeżenie jakiejś kultowej mapy sprzed lat, może jakiś nowy - innowacyjny tryb do rozgrywania, a tak po prawdzie no to nie ma w sumie nic. Faktycznie, system rang został w jakimś stopniu przebudowany, choć już po samej becie widać, że premier to nie jest jakiś fajny wyznacznik umiejętności. EU topka miewała po +-25k, gdzie jakieś bantustany ze względu na niższy poziom osiągały po 35k ratingu. Może jakaś nowa operacja? A po co to komu ( ͡º ͜ʖ͡º). Już #!$%@?ąc, że ostatnia operacja (nawet nie pamiętam jej nazwy) jaką zakupiłem była tak mdłym syfem, że te kilka dolarów czy ile to wtedy kosztowało to było i tak za dużo.
Pamiętam jak odchodziłem od gierki jakoś w 2017 roku dlatego, że w mojej opinii ten tytuł się praktycznie nie rozwija, no i tak znów wróciłem w tym roku i można rzec, że jest jota w jotę to samo, wymienili w map poolu z chyba dwie mapy i tak to się kręci.


Wypłakałem się ( ͡ ͜ʖ ͡) to mogę iść spać.
  • 10
  • Odpowiedz
@okradzione: Ale piszesz samą prawdę. CS2 pod pewnymi względami zaliczył downgrade względem go. W go mieliśmy więcej map, danger zony, gun game itd. A tutaj? Nic nowego oprócz "rang" w competetive lmao. Oczywiście może dodadzą te tryby no ale na premierę żadnej nowości nie dać to trochę słabo przynajmniej dla mnie. No ale grunt, że streamerzy na twitchu pierwsze co robią to odpalają otwieranie skrzynek i scena dla której zmiany nie
  • Odpowiedz
@okradzione: Mi to osobiście wygląda na wypuszczenie, żeby nie wiem.... porobić jakiś szum? Pokazać, że coś się dzieje? Sam nie wiem jak to określić.

Mapy znane od zarania dziejów, skrzydłowy również z nimi, o deathmatchach nie wspominam bo i tak nikogo nie obchodzą.

W skrócie - contentu tyle co kot napłakał, sam oczekiwałem o wiele wiele więcej. I pytając po znajomych nie tylko ja.
  • Odpowiedz
  • 0
@ReevoX: No otwieranie skrzynek 2 minuty po premierze mnie rozbawiło najbardziej. Tyle nowych rzeczy wprowadzili, że ludzie po dziesięciosekundowym przeklikaniu nowości zabrali się za otwieranie skrzynek xD
  • Odpowiedz
  • 1
@John_Doenut: Problem w tym, że ludzie o ile będą narzekać to i tak nic nie zmieni. Valve tak działa odkąd pamiętam, a będzie już z dwie dekady przy tej grze. Nie ma takiego konkurencyjnego tytułu, który by mógł choć trochę próbować rozbić monopol, co by może wtedy zagoniło ich do wprowadzania nowości i innowacyjności. I nie, nie mam na myśli przewracania gry do góry nogami, ale jakakolwiek świeżość.
  • Odpowiedz
@okradzione: I trochę mnie to boli.

Może dla nowego gracza jest w tym mnóstwo contentu, ale dla ludzie którzy już trochę pograli.... no pobawiłem się smołkami, mołotowami, obskoczyłem masę #!$%@? (bo wybitny i nawet średni nie jestem,a dostawałem do grania momentami przeciwników z takimi umiejętnościami, że mało szło zrobić cokolwiek) i.... to w sumie tyle. A na start jak myślę, że znowu mam bęcki obskakiwać bo wszystko zostało wyzerowane to mnie
  • Odpowiedz
Pamiętam jak odchodziłem od gierki jakoś w 2017 roku dlatego, że w mojej opinii ten tytuł się praktycznie nie rozwija, no i tak znów wróciłem w tym roku i można rzec, że jest jota w jotę to samo, wymienili w map poolu z chyba dwie mapy i tak to się kręci.


@okradzione: No właśnie, że się rozwija, teraz jest zupełnie inna meta niż w 2017, taktyki itd. za czym polska "scena"
  • Odpowiedz
@ReevoX grałeś w to chociaż? Jak tu nie ma żadnej nowości? Gościu, masz zupełnie nowy silnik, wszystkie turniejowe mapy, mr12, nowy wygląd map, nowy system granatów dymnych. Wszystko co wymagało zmiany zostało zmienione i będzie dalej ulepszane. Tryby gungame, dm są 3rd party a nie od Valve, najpierw ktoś musi przeportowac to tak żeby działały na serwerach CS2

Jak chcesz grać w grę w której co 2 tyg cos zmieniają to idź
  • Odpowiedz
@vanillla_guy:

No właśnie, że się rozwija, teraz jest zupełnie inna meta niż w 2017, taktyki itd. za czym polska "scena" ewidentnie nie nadążała.


-A czy kiedykolwiek polska scena nadążała w historii csa? Przecież gdyby nie złota piątka która się ciągnęła od cs 1.6 to nigdy nie mielibyśmy żadnych sukcesów i nasza scena byłaby można powiedzieć sceną bez historii.

Więcej już na starym sofcie nie dało się zrobić, dlatego nastąpiło przejście na
  • Odpowiedz
@ReevoX: tak, Valve to jest małe studio, nad CSem nie pracuje stale 350 osób tylko jak mówił Gaben około 20-30, w razie potrzeby mogą trochę zwiększyć liczbę ale limitem była znajomość dotychczasowego "spagetti code" CS:GO. Reszta jest zatrudniona przy innych projektach.

Nie wiem czy wiesz, ale kod CS:GO był już tyle razy zmieniany, że dodanie czegokolwiek zawsze wiązało się z ogromnym ryzykiem popsucia przy tej okazji kilkudziesięciu rzeczy. Tak więc wszelkie
  • Odpowiedz