Wpis z mikrobloga

zwiększyła się wasza pewność siebie po ruchaniu?


@Blackhorn: Na pewno nie po pierwszym razie, ale po kilku spotkaniach trochę tak.

było warto?


@Blackhorn Ja nie żałuję, gdybym mógł cofnąć czas to poszedłbym kilka lat wcześniej.
  • Odpowiedz
@Blackhorn: pierwszy raz miałem z nastką 5/10, drugi z divą 3/10 a trzeci z utrzymanką 7/10 i jak dla mnie to tych 2 pierwszych razów mogłoby nie być bo ta 7/10 to mi się czasem jeszcze śni po nocach. Jak dla mnie to lepszy seks z 7 za kasę niż 5 za darmo. Ale ja jestem dda i związki czy tam ogólnie jakieś relacje to dla mnie czarna magia więc może
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Pewność siebie +10 pkt. Duma +10 pkt. Ambicja +10 pkt. Po prostu poczułem się jak prawdziwy facet i uznałem, że baby są przereklamowane. Zacząłem je traktować jak chodzące dziury, a nie jak boginie, do których powinno się spermić. Pierwszy raz (i później kolejne) z divamy uratowały zarówno przed przegrywem, spermiarstwem, białorycerstwem i wszelkimi innym beciakowaniem.
  • Odpowiedz
Pytanie do tych co zaliczyli pierwszy raz na #divyzwykopem, było warto? Coś wam to dało, zwiększyła się wasza pewność siebie po ruchaniu?


@Blackhorn: ja chodziłem na dziwki nie będąc już prawiczkiem, aczkolwiek byłem w zajebiście wielkim dołku psychicznym. I powiem ci, że godzinna wizyta raz-dwa w miesiącu przez jakieś półtora roku pomogła mi bardziej, niż psychoterapia. Co więcej, z jedną się nawet zaprzyjaźniłem i mam spoko kumpelę, do której mogę
  • Odpowiedz