Wpis z mikrobloga

@FuckGodPL: zbysiu bo chyba to twoje konto, to nie były pomówienia pawiana tylko twojej WŁASNEJ siostry (dowody: rozmowy z nią oraz wypowiedzi ich sąsiadów gdy mieszkał w białymstoku na jej garnuszku, rozmowy jego kolegów ze szkoły średniej) jeżeli to nie ty zbyszek to rozumiem że jesteś jakimś 15 latkiem który poznał zbyszka jakiś rok temu i ci wyjaśnił że Bóstwa nie ma oraz wyjaśnia dylematy na temat kobiet tak? to
  • Odpowiedz
@majorzapasowy: słuchaj przegrywie, Carrionera oglądam 6 lat, i uważam że to co robi jest bardzo potrzebne teraz. Kolejny z sekty żetoniarza Szmatławca #!$%@? że wszedzie widzi multikonta Carrionera? Co wy macie z tym przegrywem ze szmatą na mordzie? I mam 21 lat. Pokaż dowody skoro są, a nie go pomawiasz. A no tak dowodw nie ma
  • Odpowiedz
słuchaj przegrywie, Carrionera oglądam 6 lat, i uważam że to co robi jest bardzo potrzebne teraz. Kolejny z sekty żetoniarza Szmatławca


@FuckGodPL: "słuchaj przegrywie, Carrionera oglądam 6 lat, i uważam że to co robi jest bardzo potrzebne teraz. Kolejny z sekty żetoniarza Szmatławca..." - powiedział sekciarz srarionera
  • Odpowiedz
@PraiseGodPL: otępienie postępuje widzę co odwala i też widzę jak Ty próbujesz trollować go XD zobacz on nawet na swoich postach nie ma plusów żadnych ale tak jak mówiłem dajmy mu robić z siebie gamonia ale WIĘKSZEGO niż jest i jego przecież samo guru srarrioner Zbigniew Wasilewski (teraz chyba Wacław xddd czy jakoś tak zmienił imię gdy wypłyneło wtedy do neta)
  • Odpowiedz
@PraiseGodPL: otępienie postępuje widzę co odwala i też widzę jak Ty próbujesz trollować go XD


@majorzapasowy: Wybacz, to silniejsze ode mnie. On aż się prosi swoim zachowaniem, żeby go trollować. W swoim przeprosinowym filmiku nawet walił się po głowie 22 razy, bo zrobił złą famę srarionerowi.
  • Odpowiedz