Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy mi się wydaje, czy po wczorajszym odcinku na playerze Paweł zablokował możliwość komentowania jego postów? Na każdy profil, gdzie nie wejdę to piszą o nim. Same nieprzychylne komentarze oczywiście, co niezmiernie cieszy moje oko
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
Czekam aż się na story odniesie jakoś do swojego zachowania. Pewnie będzie się z czego pośmiać, bo zakładam, że będzie chciał się jakoś wybielić xd w ogóle to za mocny typ. Jako jeden z nielicznych (jeśli nie jedyny) mówił o tym, że chce zbudować tu fajna relacje, nawet romantyczna, a jak ma na to okazję to wybiera przypodobanie się grupie. Ehhh.... tym bardziej, że nie jedna edycja pokazała już, że prawdziwa relacja
  • Odpowiedz
@czeslawa2: dokładnie, wybrała go Łucja, która chciała stworzyć z nim jakąś relacje, dała mu swoje serce na dłoni, a on perfidnie ja okłamał. Mam nadzieję , że do teraz pluje sobie w twarz, że przegapił szansę na stworzenie chociażby z nią relacji przyjacielskiej , bo po programie mogło to by się fajnie rozwinąć , no chyba, że grupa Srocha by nie pozwoliła ????
Fajnie by było gdyby na jakimś RR Łucja
  • Odpowiedz