Wpis z mikrobloga

@michal7840: to idź do kogoś kto już to ma, zarzuć tracert do eagames, sprawdź po ARP jaki jest router brzegowy, potem poszukaj która firma takich używa, do tej firmy się podepnij. Na sucho nikt nie wie, kto faktycznie dane POPC będzie obsługiwał. Ale w większości przypadków Orange.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieoznaczonaReklama: sieć należy do Inei. Słyszałem też że nie ma to znaczenia od jakiego operatora wezmę internet bo i tak sieć obsługuje inea więc jakość w każdej sieci będzie taka sama, ale nie wiem ile w tym prawdy. Najkorzystniej pod względem ceny wypada Play, ale też słyszałem że są jakieś problemy z graniem online przez brak publicznego adresu IP.
  • Odpowiedz
@michal7840: Mylisz rozne rzeczy, sieci nalezy do Inea ale to nie jest tak, ze Orange odsprzedaje ci usluge na kablach Inea. Kable i czesc urzadzen po drodze jest Inea/Fiberhost (dwie firmy, detal i hurt), oni maja styk z Orangem i ty juz masz od Orange internet. Wiec awaria kabla czy "centrali" lezy po stronie Inea/Fiberhostu ale Orange moze miec swoja awarie internetu czy punktu styku miedzy operatorami. Na zaleznosc od Inea
  • Odpowiedz