Wpis z mikrobloga

@acpiorundc ja bym wyluzował, narazie masz dodatek, pewnie kase tez oddadzą skoro zapowiedzieli.

Niewiem czemu taka afera jest z tego powodu, dlaczego dla wszystkich przypisanie dodatku = brak zwrotu kasy? To przypisanie pewnie z automatu poleciało. Ja bym napisał do supportu i dopytał ewentualnie co i jak z obiecanym zwrotem.
@Medonix: najlepiej by było abym nie wiem mógł sobie jakoś w tę grę zagrać. Nowego xboxa nie chcę kupować, bo i tak nie mam w co grać. A xboxa kupiłem głownie właśnie dla cyberpunka czy pogrania w wiesia.
@acpiorundc rozumiem twoje rozgoryczenie bo skoro obiecywali to powinni dodatek wypuścić, no ale z mojej perspektywy to ta gra na one poprostu nie działa i moim zdaniem podjeli dobrą decyzję tyle tylko, że zbyt późno bo xbox one nawet premierowo nie powinien tej gry dostać a co dopiero obiecywać na niego dodatek. Jednak to wszystko jest sprawą "A".

Teraz rozmawiamy o sprawie "B" czyli obietnicy zwrotu pieniędzy, i tutaj nie widze korelacji
@Medonix: tak naprawdę to nie będę prosił o zwrot kasy, może za 2-3-4 lata kiedy już zdecyduje się kupić XSX to sobie pogram ze wszystkimi patchami. A kasę nawet jakbym dostał, to nie wiedziałbym co z nią zrobić. Nic tak naprawdę mnie nie interesuje na konsoli :D To jednak nie mój świat gier. Najlepiej by było jakby jakoś można by było pograć w dodatek + cyberpunk przez xbox cloud. Wtedy by