Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #ios
Witam, Posiadam Iphone XS od ponad 3 lat i zastanawiam się nad zmianą na Iphone 13 Pro lub Iphone 15.
Czy odczuje dużą różnicę już przy 13 Pro? Czytam, że 15 ma jakiś problem z trzymaniem baterii no i cena też jest sporo większa od 13 Pro.
  • 9
  • Odpowiedz
@dziki17: Jak nie kręcisz filmów dużo to nie odczujesz zbytnio różnicy. Powiem więcej, weź sobie pomacaj 13 pro 15 pro bo jak dla mnie dużo jednak przyjemniejszy w obsłudze i trzymaniu w ręce jest XS.
  • Odpowiedz
@dziki17: w grudniu zmieniłem mojego XS na 14 Pro.
- różnica w szybkości jest zauważalna, wszystko działa o wiele szybciej
- aparat robi zdecydowanie lepsze zdjęcia
- 120hz robi robote
- szybsze face id
- o wiele
  • Odpowiedz
@dziki17: Poczytaj sobie reddit. Dopóki poczytałem opinie o 15 Pro na wykopie to też myślałem, że 15 Pro to niewypał i myślałem nad zwróceniem go (jeszcze nie mam fizycznie) ale jak większa ilość ludzi na reddicie wypowiedziała się to nie jest aż tak źle.
To też świeży model, ludzie wyjęli z pudełek, skonfigurowali i myśleli, że pierwszego dnia będzie bateria trzymała 15h SOT gdzie ja dałbym 1-3 dni na skonfigurowanie
  • Odpowiedz
@dziki17: ja się przesiadłem z xs na 13 pro właśnie, zdjęcia i sam aparat oczywiście na plus, No i odświeżanie ekranu 120, a tak to dla mnie taki sam telefon. Szybkość minimalnie większa w 13 :)
  • Odpowiedz