Wpis z mikrobloga

#hotelparadise O ile zgadzam się, że zachowanie Pawła było ujowe z moralnego i ludzkiego punktu widzenia to czy z punktu widzenie gościa, który chce po prostu mieć jak najdłuższe wakacje na koszt stacji nie była to taktycznie dobra decyzja? Jasne, z Łucją jest mu spoko, ale nikt nie powiedział, że wybieranie się na zmianę jest dobrą strategią, bo wyjdzie jakaś losowa sytuacja, jakiś immunitet, jakieś blokowanie pary, cokolwiek i jest w pupie bo nikt za bardzo się za nim nie wstawi. Jakby było odrzucenie par przez grupę to osoba z Łucją będzie razem z nią pierwsza do odstrzału.
A tak to ma ciepłe kapcie i to niejedne. Wiktoria będzie z nim czekać na Krzyśka, który nie wiadomo czy w ogóle wróci. Nawet jeśli to sam był świadkiem jak druga Wiktoria herbu Zbyt Duże Wary mało go nie przeleciała wieczorem. A jeszcze trzecia Wiktoria (!) gdzieś tam mówi, że wizualnie jest w jej typie. No i w sumie póki co ogólnie dziewczyny nie mają wielkiego wyboru, bo Mostowiak zajęty na amen, Kudłaty jest wieczną drugą opcją, a Roch... ech, szkoda gadać.
Więc Pawełek poszedł bezpieczną ścieżką.
  • 13
chce po prostu mieć jak najdłuższe wakacje na koszt stacji


@Qbis: kuźwa ale to dzięki niej ten ciul dostał szanse na te wakacyjki dłuższe więc jakaś lojalność chociaż do najbliższego RR obowiązuje,jej by się należała,tym bardziej że wszyscy go tam total olali i wypadł ,prawda ?
no chyba że jest się w życiu normalnym takim samym zjebem jakim pokazał się tam
@Qbis: Wolałbym odpaść wcześniej niż zgodzić się na rolę małpki w cyrku Srocha. Pawłowi brakło jajec. Powinien ostrzec sroszka żeby się nie #!$%@?ł w jego wybory, tym bardziej że jego słowa o wyrzuceniu jego ew. Pary z Łucją brzmią jak groźba. Powinien go ktoś tam dojechać psychicznie i #!$%@?ć codziennie żeby się popłakał jak na wspomnienie o pocałunku Krzysia, którego chyba kochał najmocniej.
@Ithiel: @Amikamamy Wiem o tym. Tylko że to jest Bagno Paradise. Tutaj wdzięczność kończy się zanim ostatni dźwięk "-ękuję" jeszcze wybrzmiewa. Propagowanie przez TV takich zachowań jest mega słabe, no ale z drugiej strony takie życie, taki imiennik Pawełka , znana polityczna szmata, też pewnie bezpiecznie wyląduje na kolejne 4 lata mimo, że większość obywateli widzi w koorwe
@Qbis: Moim zdaniem człowiekiem trzeba być zawsze. A poza tym jego nowa ukochana chyba nawet nie zauważyła jak odpadał dzień wcześniej, taka była nim zainteresowana. Żałosne zachowanie obojga i tyle.
Za dłuższe wakacje może też iść i zarabiać ciałem, jeżeli pobyt za granicą jest wyznacznikiem tego, jak można się poniżyć dla wakacji
@Amikamamy: Dla mnie niestety Łucja to trochę taka Monia zapatrzona w Cipołaja, tylko tu szybciej poszło niestety, bo w jego ocenie nie była przydatna. Poprzytulać, pomacać, obiecać i wyrzucić jak śmiecia. To bardzo smutne. Mam nadzieję, że koleś wyleci szybciej na kopach niż wszedł.