Wpis z mikrobloga

@Goronco: czym spamuję tag? Twórcy gry zabronili grać na serwerach Nvidii? To jest normalny serwer który przydziela moc, ma potężne serwerowe procesory, szybkie dyski a za generownie obrazu odpowiada jedna z mociejszych konsumenckich kart RTX 4080. Więc gra powinna działać tak samo jak na zwykłym komputerze i tak jak jest w przypadku innych gier.

Na prawdę nie wiem czego chcesz się czepiać.
Jak wychodzi raz na jakiś czas fajna gra
  • Odpowiedz
To jest normalny serwer który przydziela moc, ma potężne serwerowe procesory, szybkie dyski a za generownie obrazu odpowiada jedna z mociejszych konsumenckich kart RTX 4080. Więc gra powinna działać tak samo jak na zwykłym komputerze i tak jak jest w przypadku innych gier.


@KonwersatorZabytkow: nie dziala normalnie, to jest streamowana gra, lol
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: xDDDDD Co ty pierdzielisz. Lag na poziomie 20ms nie jest nawet zauważalny. Większość telewizorów ma większe opóźnienie i ludzie nie narzekają jak grają na konsoli podpiętej pod TV xD
Pościnane? Gram na dosłownie max ustawieniach i klatki nie spadają poniżej 80fps. Ograniczone? Tylko pod względem braku możliwości instalacji modów.

Jakbyś zobaczył jak to wygląda na żywo to nie rozpoznałbyś która gra jest otwarta na żywo a która na streamingu.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: ty jesteś z tych co nigdy buga w cyberpunku nie mieli, nie widzą stutterow w grach ze stutterrem i nie widzą więcej niż 30 fps. Szkoda gadać. Chociaż zazdroszczę ignorancji tbh, mniejsze wymagania to większe zadowolenie
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: btw digital foundry było na jakimś pokazie nvidii i mieli jedna grę działająca normalnie i jedna streamowana. Niby nvidia chciala się wycwanic że nie widać różnicy. Oczywiście goście z digital foundry od razu zauważyli różnice. Wystarczy mieć działający mózg

Takie głupoty że nie widać różnicy między streamowana gra a normalna czytam od kilkunastu lat.

Rok temu nawet musiałem odejść z pracy bo mi kazali pracować na tym gównie streamowanym
  • Odpowiedz