Wpis z mikrobloga

@szermierczyk: nie bronię jej, bo koszmarnie go dziś cisnęła, ale takie rzeczy często robi się ze stresu i niepewności. Do niej musiało już dotrzeć, że on jej unika, nie patrzy na nią, ucieka wzrokiem, nie ma mowy o kontakcie fizycznym, a w ciągu dnia jest mu wszystko jedno co robią i gdzie, bo chciałby być gdzieś indziej. I tak się sama nakręca, żeby go jakoś zaktywizować i rozruszać. I gada,
  • Odpowiedz
  • 8
@jedna_odpowiedz: Good insight. Wygląda trochę jakby do niej dotarło, że mu się nie podoba i zaczęła się mścić bo ją to #!$%@?. Typ nie jest jej nic winny, poszli do programu typu ruletka z własnej nieprzymuszonej woli.

Ona się nakręciła jak szczerbaty na suchary. On jest mega lebiodą i nie trawię takich lelum polelum, ale to nie powód, żeby go tak ciśnąć.
  • Odpowiedz
@szermierczyk po przemyśleniu zgadzam się, że to rodzaj zemsty za brak zainteresowania nią, ale też oznaka jej rozczarowania i narastającego przeświadczenia, że chyba tyle zachodu o nic i skończą jak pary z ostatniego sezonu. Koktajl wstydu, kompleksow, rozczarowania i znów wstydu, że to w tv puszczają. Tak bym ja to mogła odczuwać, być może projektuję to na nią.
  • Odpowiedz
@szermierczyk: pomijając kwestie niedopasowania itp to serio nie mieliście nigdy do czynienia z osobą typu Marcin, tj że nie podejmuje żadnej decyzji, ciągle jest tylko "rób jak chcesz", "mi pasuje wszystko", "mi wszystko jedno, wszystko będzie dobre"? Przecież to męczy i nie dziwię się Kindze, on nawet po prośbie żeby podjął decyzję nie daje rady tego zrobić xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Sinsenn: No i co z tego, że to męczy? To upoważnia ją do ciśnięcia typa xD? Niech robi swoje i się go nie pyta o zdanie skoro jej taki partner nie pasuje i tyle, a nie sobie urządza vendette bo ją "męczy".
  • Odpowiedz