Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mam bekę z tego co się teraz wyprawia odnośnie gargamela.
Baby jak zawsze piszą ckliwe komentarze, chlip chlip, o jaka biedna. xDDDD
Same dokładnie tak samo się zachowywały jak były młode, więc po prostu empatyzują z tamtą dziewczyną.
Każdy w szkole pamięta, że rówieśniczki maślane oczy robiły na starszych. Każdy pamięta jak lansowały się, że jakiś starszy chłop z prawkiem jazdy wziął ją na przejażdżkę.
Pamiętam moją siorkę, 30 lat temu, jak miała 16-19 lat chodziła z kolczykiem w nosie, pępku, podarte spodnie, zadawała się z e starszymi o kilka lat chłopami (oczywiście chłopy muskularne, ponadprzeciętni), którzy robili jej taki sam bajzel w głowie co ten gargamel. Ze 2 lata temu jechałem autem z siorką i w jednym mieście na rynku widzimy właśnie taką odstrzeloną hot16, dupa i cyce na wierzchu. Ja podziwiam, a siorka "jak tak można się ubierać! Jak ona wygląda!". Odpowiedziałem tylko "przecież w jej wieku robiłaś dokładnie to samo".
Siorka obrażona xDDD

Czekam teraz aż głos podejmie telewizyjny knur z tvn. Wiadomo kto xD Gdzie jako małolatka wzięła sobie chyba 20 lat starszego kolesia, wychwalała go pod niebiosa, że to on wprowadził ją do świata seksu, że był bardzo czuły, delikatny itd. A za 20 lat zaczęła gadać, że tacy mężczyźni są niedojrzali, że jak tak można.

No identyczny schemat.
I jestem w 100% przekonany, że każda różowa stąd, która broni tej małolatki robiła dokładnie to samo w jej wieku, ale lata minęły i teraz pokazywać jad, bo jak to tak, że rówieśnik będzie łapczywym wzrokiem patrzył na małolatkę. To GROOMING JEST!

#gargamel #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kobieta po 30 zmienia percepcję, bo wysiada z karuzelii bolicznej, tak samo jak palacz po odstawieniu nałogu zmienia percepcję palenia fajek i wszystkich dookoła moralizuje jaki to zły nałóg
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @toniemojebuty, ciekawe co ty udowadniasz, gdzie jedyne co to walisz kuca do mma, famemma i innych rzucając przy tym wulgaryzmami.
Nie będę bawił się w rysownika szkicu psychologicznego, ale coś tam się rzuca na język( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
No ciekawe czemu ruchanie nieletniego przeszkadza akurat tym co nie chcą ruchać nieletnich, a nie przeszkadza zje bom którzy chcą ruchać nieletnich xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Invisiblinio
Tu OP bez kodu. Nazywasz mnie creepy, bo jara mnie młode wykształcone ciało. Czyli to co baba może zaoferować mężczyźnie.
Ty zapewne biegasz za niskimi zakolakami z małymi penisami, bo wcale nie jara cię wysoki, z "lekkim zarysem mięśni", ale dalej. Nazywaj mnie jak chcesz, przynajmniej ja mam odwagę napisać prawdę, a nie jak baby zawsze kłamią.

  • Odpowiedz
18 latka też ma wykształcone ciało. A wysokie z zarysami mięśni są pełnoletni. Gdyby tylko nieletni chłopcy mieli fajne ciała, to i tak bym się nimi nie interesowała, bo są NIELETNI
psychol
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Invisiblinio, przepraszam panią "czuję się lepsza, bo nie podobają mi się nieletni chłopcy, a pełnoletni wyrośnięci, jurni mężczyźni". Jesteś tak samo prymitywna jak ja, ale uważasz, że twój prymitywizm jest lepszy, niż mój.
Na szczęście ustawodawcy nie byli molestowani przez rodziców w dzieciństwie i dzięki temu nie mają takiego bajzlu w głowie jak ty masz.

  • Odpowiedz