Wpis z mikrobloga

  • 404
@garibaldi1870: Bo debile za bardzo się zamerykanizowali i uważają że jak ktoś ma 28 lat dajmy na to to nie może pisać z 18 latka bo to grooming, a seks jest dozwolony od 18 roku życia. Czekam aż zaczną zrzynać prawo które mówi że alkohol jest tylko od 21 roku życia a prawko od 16 chyba XD
  • Odpowiedz
  • 490
@garibaldi1870 bo zoomerzy lubią przeklejać amerykańskie problemy społeczne na polskie poletko. Nawet jeśli to nie jest do końca kompatybilne z naszą rzeczywistością. Za dużo twittera i amerykańskich subredditów.
  • Odpowiedz
@garibaldi1870 Bo feministki chcą, żebyś się wiązał z 10 lat starszymi od siebie, samotnymi madkami (które są produktem feminizmu i 500+) a nie 10 lat młodszymi od siebie. Co takie głupie pytania zadajesz?
  • Odpowiedz
@garibaldi1870: Co ma grooming do ruchania kogos? Mozesz ruchac 16 latke i jej nie groomowac. Jak i mozesz jej kijem nie tknac i groomowac.
Grooming polega na budowaniu relacji emocjonalnej z zamyslem manipulowania, podporzadkowania(uzaleznienia od siebie) i wykorzystywania tej osoby. Glownym zalozeniem groomingu jest wykorzystywanie tzw. power differencial (nie mam pojecia jak to na polski przelozyc), wiec imo nawet pomiedzy doroslymi osobami moze dojsc do groomingu.
Nie mylic z child
  • Odpowiedz
@garibaldi1870: Grooming polega na tym, ze bierzesz sobie młoda osobę i starasz się ja "wychowywać". Nie chodzi o to, ze ona ma 16 czy 17 lat. Chodzi o to, ze typ jej dyktował z kim ma się spotykać, jak żyć, co jeść itd.
  • Odpowiedz
Grooming polega na budowaniu relacji emocjonalnej z zamyslem manipulowania, podporzadkowania(uzaleznienia od siebie) i wykorzystywania tej osoby. Glownym zalozeniem groomingu jest wykorzystywanie tzw. power differencial (nie mam pojecia jak to na polski przelozyc)


@karaszer0: brzmi jak przeciętne polskie małżeństwo i w polskim przekładzie te zjawisko nazywa się "brać pod pantofel" xD
  • Odpowiedz
mój świętej pamięci dziadek zgroommingowal moja świętej pamięci babcię będąc 20 lat starszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wfm125m: A moja świętej pamięci ciotka mojego świętej pamięci 15 lat młodszego wujka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wanzey: No bo sorry, dorosły gość mający blisko 30 lat, umawiający się z dzieciakiem który np. miesiąc temu odebrał dowód osobisty raczej do w pełni normalnych się nie zalicza. I bez argumentów typu, że takie małżeństwa wśród prababek były normą, bo prawda jest taka, że w tamtych czasach zarówno one nie były nawet pytane o jakąkolwiek zgodę. A większość małżeństw była aranżowana przez rodzinę. Samemu mam 27 lat i jak
  • Odpowiedz
No bo sorry, dorosły gość mający blisko 30 lat, umawiający się z dzieciakiem który miesiąc temu odebrał dowód osobisty raczej do w pełni normalnych się nie zalicza.


@CocoJumbo266: xD
  • Odpowiedz