Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Taki luźny post

Słuchajcie, ja wiem że Fararki, Pyczasty i inni to zaraz się zesraja o to, ale zachęcam do głosowania.

Otóż problem tej ekipy, polega na tym, że ich trolling jest kompletnie nieśmieszny.

Ja zaznaczam: nie jestem fanem pod kątem tego robił Łukasz wszystkich jego akcji, wiele rzeczy mógłby odpuścić. Ale wiele razy zaśmiałem się z jego tekstów, jak bezzębna kuna na menela207, oraz z jego filmików, były lepsze, były gorsze ale ogólnie była beczka.

No i tutaj wchodzi Farara xDDD

Cały na brązowo xD

https://youtube.com/shorts/zPOron0dylU?si=Yev9DZicLqzro4DY tutaj przykład jego humoru, Farara dodatkowo zawsze sam śmieje się z swoich żartów, tak aby wiecie

XDD

Podkreślić, że jest beczka xD
Ale jest śmiesznie hahahahaha
Hahahahahah

A teraz posłuchaj mnie, Prosiakiewiczu Part II, nie jesteś w ogóle dla mnie śmieszny. Gdybym chociaż raz uśmiechnął się na jego produkcjach to bym to przyznał. Tutaj jest ogromna żenada i cringe jak ch...

Ale, że chce zasięgnąć waszej opinii, zapraszam do dyskusji i ankiety.

Czy żarty Farary Cię bawią?

  • bawią w cholerę 16.7% (14)
  • największy bezbek tagu 83.3% (70)

Oddanych głosów: 84

  • 8
@AlbercikFarara: smiej sie z Mariana i jego milionow alterego, ze wiecie Slawek, Marian, Natalia, Emilian itd. Nazywaj sie Olgierdano i zakladaj miliony multikont na wykopie w ktorych piszesz o sobie w trzeciej osobie. Cos tu nie styka ewidentnie. Przyznaj sie, ze jestes Olgierdano, zmien IP tak zeby ci multi nie wykryli i elo a nie jakies komedie robisz.
@JulianGangol zdradzę Ci pewien sekret, nie jestem nim a wiesz dlaczego? Bo jego ostatnie działania to farsa. A wiesz dlaczego nie mogę być nim? Bo Olo jest bezkrytyczny wobec siebie. Co nie zmienia faktu, że poczucie humoru ma. @twardy_kij natomiast ma jedną metodę, jak ktoś go ciśnie (tak jak w szkole, bo nasz milusinski w szkole był grubo dojeżdżany, stąd taki wyszczekany jest przez kabel) albo w ogóle mówi coś przeciw niemu,