Wpis z mikrobloga

@aarahon: Ludzie nie byliby przeciwko UE gdyby nie rezygnacja z węgla, rezygnacja z aut spalinowych, nakładanie na nas kar, podważanie suwerenności państwa.

W referendum w 2003 roku 77% ludzi bylo za przystąpieniem do UE, ciekawe jakie byłyby wyniki gdyby przeprowadzono je obecnie.
@PonuryKos123: Dwa lata temu mówił że sprzeciwia się wyjściu Polski z UE:

- Wszyscy nie tylko przyzwyczailiśmy się do Unii Europejskiej, ale widzimy ogromną potrzebę pozostania w Unii Europejskiej. Mówienie o wyjściu z Unii jest dzisiaj całkowicie nie na miejscu i my, jako Agrounia, jako rolnicy, mówimy stanowcze "nie" - podkreślał Kołodziejczak.

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27554148,lider-agrounii-nie-chce-polexitu-polityka-slabych-ludzi.html

W tym roku krytykował pis za pomysł polexitu:

W jego ocenie PiS chce być dzisiaj najbardziej antyunijną i
Ludzie nie byliby przeciwko UE gdyby nie rezygnacja z węgla, rezygnacja z aut spalinowych, nakładanie na nas kar, podważanie suwerenności państwa.


@SzycheU: no faktycznie, plan zaprzestania używania zasobów które mogą się skończyć a ich spalanie psuje klimat.
Nakładanie kar XDD no jak państwo odwala to niech nakładają no była by taka samowolka że już całkiem byłby burdel i jeszcze ta wasza urojona suwerenność która unia zabiera.

XD próbuj dalej antyunijczyku
Także to co napisałeś potwierdza jedynie to że manipulujecie ;)


@aarahon: to co napisałeś potwierdza tylko, że jesteś politycznym trollem albo wykopowym frustratem, który wszędzie widzi jakiś mitycznych "was". "Oblężona twierdza motzno". XD
Zrób jeszcze kolejnego fikołka w obronie Kołodziejczaka, jak widać przy okazji wyborów człowieka chorągiewki. :D
urojona suwerenność która unia zabiera

@Ayessare: Nie urojona bo UE dąży do bycia federacją i jednym państwem.

plan zaprzestania używania zasobów które mogą się skończyć a ich spalanie psuje klimat

Tak, ta unia zbawi świat. Szkoda, że inny emisję zwiększają.

no jak państwo odwala to niech nakładają

#!$%@? czy rządzi PiS, PO czy moja stara. Ja chcę żeby sprawy wewnętrzne kraju pozostały sprawą kraju.
Pobierz SzycheU - > urojona suwerenność która unia zabiera
@Ayessare: Nie urojona bo UE dąży ...
źródło: Y28yLnBudlNZGzpdbQ57RhpDbgcrV3UQTVt2TG1DawZAVihANQUwX19XPAJtRmEADEx0XHdMdAMLTXtad0xoBQ9WKQMrBjNTFRojXGwFN1UaBA
który wszędzie widzi jakiś mitycznych "was". XD


@PonuryKos123: strasznie się zesrałeś skoro posuwasz się do kłamstw żeby wyjść z twarza z tej rozmowy, niestety dla ciebie nigdzie nie widzę "was", każdego rozpatruję indywidualnie i nie używam liczby mnogiej wobec jednej osoby bo trąci mi to prlem, tak samo nie przypisuję cię do jakiejś grupy która ma jakieś zadanie.

Zrób jeszcze kolejnego fikołka w obronie Kołodziejczaka,


@PonuryKos123: fikołka zrobiłeś tylko ty
Nie urojona bo UE dąży do bycia federacją i jednym państwem.


@SzycheU: gdzie minusy

Tak, ta unia zbawi świat. Szkoda, że inny emisję zwiększają.


@SzycheU: wiesz jak to mówią, chcesz zmienić świat zacznij od siebie

#!$%@? czy rządzi PiS, PO czy moja stara. Ja chcę żeby sprawy wewnętrzne kraju pozostały sprawą kraju.


@SzycheU: no jasne stary samowolka, nie dla jakiejś lewackiej Unii kurde rząd chce dyktatura to niech wprowadza
strasznie się zesrałeś skoro posuwasz się do kłamstw żeby wyjść z twarza z tej rozmowy, niestety dla ciebie nigdzie nie widzę "was", każdego rozpatruję indywidualnie i nie używam liczby mnogiej wobec jednej osoby bo trąci mi to prlem, tak samo nie przypisuję cię do jakiejś grupy która ma jakieś zadanie.


@aarahon: To że jesteś ślepy albo masz analfabetyzm wtórny i jedno zacytowane zdanie cię przerasta to nie mój problem. Chyba, że
"manipulujeCIE"


@PonuryKos123: Tak, wspomniany TY oraz Oskar Szafarowicz manipulujecie. Wymieniłem was i wskazałem manipulację.

Mi szkoda ciebie, że musisz robić z gęby cholewę, by bronić swojego partyjnego zleceniodawcę.


@PonuryKos123: znów łżesz. Nie zrobiłem żadnego fikołka, fikołek zrobiłeś ty i to udowadniam, daj żródło tego co napisałeś, cytuję poniżej:

Kołodziejczak tez mówi NIEEEEEEEEE UE


Dajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, wspomniany TY oraz Oskar Szafarowicz manipulujecie. Wymieniłem was i wskazałem manipulację.


@aarahon: czyli potwierdzasz, że co twój wpis to manipulujesz i kłamiesz. Chwilę wcześniej twierdziłeś co innego. XD

znów łżesz. Nie zrobiłem żadnego fikołka, fikołek zrobiłeś ty i to udowadniam, daj żródło tego co napisałeś, cytuję poniżej:


@aarahon: pierwszy wynik z gugla mistrzu fikołków to https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3227396,kolodziejczak-nawoluje-do-wyjscia-z-ue-to-nie-jest-nasza-flaga-co-na-to-platforma-obywatelska
Kolejny, już z twoim Oskarem to https://vibez.pl/myimpact/szafarowicz-kontra-kolodziejczak-zostanie-pan-pozwany-6932947432274880a gdzie piszą o tym i gdzie
czyli potwierdzasz, że co twój wpis to manipulujesz i kłamiesz.


@PonuryKos123: nie potwierdzam, nie łżyj ;)

Chwilę wcześniej twierdziłeś co innego. XD


@PonuryKos123: absolutnie nie, nic takiego nie twierdziłem.

pierwszy wynik z gugla mistrzu fikołków


@PonuryKos123: nie zawiera nic o czym piszesz. Zawiera tylko zapis iż to polskie radio tak twierdzi ale nie Kołodziejczyk.

gdzie piszą o tym i gdzie w cytacie Kołodziejczak nie zaprzecza, że chciał wyjść z