Wpis z mikrobloga

Ja ogólnie co do Papryka miałam mieszane uczucia, niby płotkarz, ale z drugiej strony przynajmniej nie robi wyjątków i sprzedaje każdego a nie wybrane osoby XD w akcji z Łucją chciał dobrze dla tej nieszczęsnej Grycany i to było zanim ogarnął, że to pisdzisko. Na akcje z onlyjadem też przymruzylam oczko, bo skoro ona nie miała z tym problemu to czemu ja mam mieć. Ale jednej rzeczy nienawidzę - wywoływania u drugiej osoby poczucia winy po alkoholu. To jest #!$%@?, co dzieje się w głowie takiego człowieka, który sobie myśli, hmmm, no dobra, Wika się #!$%@? to jej jeszcze będę #!$%@? tekstami „nie powinnaś tyle pic, byłem zły na Ciebie, po co się tak zachowalas”. No błagam, jakby on się nigdy nie #!$%@? i nie #!$%@? czegoś. I ta biedna Wika siedzi i się kaja przed nim, a on dalej drąży. Czemu ludzie czerpią satysfakcję z takiego nadmiernego moralizowania innych? Zamiast pośmiać się z tego razem, albo ją wesprzeć, bo jest rozchwiana emocjonalnie to bawi się w Ojca Świętego. #hotelparadise
  • 6
@alabamaworley: prawdą jest, że nie bez powodu ma zszarganą XDD ale na tle Srocha, Tori, Kori, Urbana wypada NIESKAZITELNIE XD ale no nie da sie ukryć, że poprzeczka leży praktycznie na ziemi. Mi w Papryku najbardziej nie pasuje nawet nie to, że jest plotkarą a to, że wbija małe, ale bardzo bolesne szpile m.in. ta sytuacja o której pisałaś najbardziej mnie #!$%@?ła XD bo tak naprawdę #!$%@? Wika była jednym z